Trwa ładowanie...
ycipk-14mms5

Miejsce dla niepełnosprawnych z wycięciem na forda. Kreatywność krakowskich drogowców

Co było pierwsze – miejsce parkingowe czy samochód? Na zdjęciu, które dostaliśmy od czytelnika wyraźnie widać odpowiedź. Do niecodziennej sytuacji doszło w Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drogowcy w kreatywny sposób poradzili sobie z przeszkadzającym fordem
Drogowcy w kreatywny sposób poradzili sobie z przeszkadzającym fordem (Czytelnik WP, Fot: Szymon)
ycipk-14mms5

Na jednym z krakowskich osiedli znajduje się niebieski prostokąt z białą kopertą. To znak poziomy oznaczający, że na danym miejscu mogą parkować tylko osoby niepełnosprawne bądź ich opiekunowie. Internauci często zwracają uwagę, gdy w takich miejscach stają luksusowe samochody kierowców, którzy nie są do tego uprawnieni.

Tym razem mamy do czynienia z dość pospolitym fordem focusem kombi. Rodzinny kompakt to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce i co prawda nie stoi na miejscu, ale zajmuje jego fragment. Wyraźnie jednak widać, że stał tam, nim pojawił się znak poziomy. Pracownicy, których zadaniem było wymalowanie go, ominęli forda, nie wykonując swojej pracy do końca.

O podobnej sytuacji było głośno w kwietniu 2018 roku, kiedy to drogowcy w Warszawie nie mogli wylać asfaltu, ponieważ na miejscu stał samochód. Zamiast odezwać się do odpowiednich służb postanowili zrobić szosę dookoła auta.

ycipk-14mms5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14mms5

ycipk-14mms5
ycipk-14mms5