Trwa ładowanie...
d7l15si

Mercedes, Bridgestone i GOPR wspólnie edukują narciarzy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mercedes, Bridgestone i GOPR wspólnie edukują narciarzy
(Materiały prasowe)
d7l15si

Wraz z początkiem ferii ruszyła doroczna akcja GOPR "Bezpieczna zima". Ratownikom w edukacji wczasowiczów z zakresu bezpiecznego wypoczynku pomagają Mercedes-Benz oraz Bridgestone.

W tym roku inicjatywa odbywa się na 6 najpopularniejszych polskich trasach narciarskich. GOPR oraz jego partnerzy motoryzacyjni promują bezpieczną turystykę górską - każdy wypoczywający narciarz czy snowboardzista może poznać zasady panujące w górach i dowiedzieć się, jak zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom.

GOPR pomyślał również o bezpiecznej drodze na ferie. - Pokażemy jak należy się zachować na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, jak wygląda zimowa droga hamowania i jak prawidłowo założyć łańcuchy na koła. Chcemy uświadomić kierowcom, że warto inwestować w bezpieczeństwo i kierować się rozsądkiem - powiedziała Anna Paszt z Bridgestone.

d7l15si

Każdy chętny kierowca będzie mógł wypróbować samochody z napędem na cztery koła podczas jazd testowych w towarzystwie instruktorów off-roadu. W tym roku "Bezpieczna zima" odbędzie się w Jaworzynie Krynickiej (trasa nr 2, 1-2 lutego), Czarnej Górze (przy trasie H, 8-9 lutego), Białce Tatrzańskiej (15-16 lutego), Szczyrku (Czyrna-Solisko, 22-23 lutego) oraz Zieleńcu (Gryglówka, 1-2 marca). Pierwsza odsłona akcji miała miejsce w dniach 18-19 stycznia w Ustrzykach Dolnych.

Źródło: Bridgestone

ll/moto.wp.pl

Łańcuchy śniegowe w niskich cenach. Kliknij i zobacz najpopularniejsze oferty!

d7l15si

Podziel się opinią

Share
d7l15si
d7l15si