Trwa ładowanie...
d4190wq

Mercedes-Benz Klasy E. Pierwsze zdjęcia wnętrza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mercedes-Benz Klasy E. Pierwsze zdjęcia wnętrza
d4190wq

Mercedes Klasy E zadebiutuje w nowej wersji dopiero w styczniu przyszłego roku, na salonie w Detroit. Tradycyjnie już, w celu podgrzania atmosfery wokół tej oczekiwanej premiery, uchylono rąbka tajemnicy. Nawet dość szeroko, bo Niemcy pokazali dokładne zdjęcia kabiny auta.

Klasa E upodobniła się do flagowca ze Stuttgartu, czyli Klasy S. Materiały będą zapewne nieco słabszej jakości, przepychu będzie mniej, ale jeśli chodzi o wzornictwo, to te dwa auta trudno będzie od siebie odróżnić.

d4190wq

Jest to wynik niemal bliźniaczego projektu. Przyciski, wloty nawiewów i kierownica są wykonane bardzo podobnie, a urządzenia pokładowe znajdują w tych samych miejscach. Uwagę zwracają zwłaszcza dwa ciekłokrystaliczne ekrany. Mają być na wyposażeniu standardowym: w wersjach „biedniejszych” ich przekątne to 7 i 8,4 cala, zaś za dopłatą będą identyczne jak w Klasie S, czyli 12,3 calowe (mają mieć również taką samą funkcjonalność).

Przyciski na kierownicy mają być dotykowe, co pozwoli odróżnić nowe auto od pierwowzoru. Z kolei podświetlenie kabiny będzie diodowe. Da to kierowcy możliwość wyboru koloru światła z szerokiej palety barw.

Więcej szczegółów na temat nowej Klasy E pojawi się zapewne bliżej daty oficjalnej premiery. Będziemy o nich informować.

Zobacz akcesoria zimowe marki THULE >>

d4190wq

Podziel się opinią

Share

d4190wq

d4190wq