Trwa ładowanie...
ycipk-368ed2
Artykuł sponsorowany
mercedes

Mercedes-Benz BMG Goworowski: sprawdzony partner

Sprawdzona marka, indywidualne rozwiązania, atrakcyjne warunki finansowania i krótki czas oczekiwania - od ponad dwóch dekad dealer BMG Goworowski dokłada wszelkich starań, aby każdy z kontrahentów był zadowolony z zakupów aut marki Mercedes-Benz. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mercedes od lat cieszy się uznaniem zmotoryzowanych
Mercedes od lat cieszy się uznaniem zmotoryzowanych (Materiały prasowe)
ycipk-368ed2

Przy wciąż narastających wymaganiach rynku otaczanie się sprawdzonymi kooperantami to podstawa udanego biznesu. Kontrahenci oczekują od drugiej strony rzetelności w ich działaniu i niezawodności oferowanych produktów. Do takich partnerów należy doświadczona firma BMG Goworowski, która posiada ponad 20-letni dorobek biznesowy.

W dzisiejszych czasach samochód to dla wielu firm podstawowe narzędzie pracy. Nierzadko od jego niezawodności zależy efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że firmy wybierają sprawdzoną markę Mercedes-Benz i sprawdzonego dealera BMG Goworowski.

Wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych? To możliwe dzięki ofercie Lease & Drive. Comiesięczna opłata w wysokości ułamka wartości nowego modelu Mercedes-Benz pozwoli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas użytkowania auta a do tego pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

ycipk-368ed2

Teraz kupno nowego Mercedesa może być jeszcze przyjemniejsze i jeszcze szybsze. Dealer BMG Goworowski w celu usprawnienia procedur finansowania stworzył w swoim salonie specjalne stanowiska dla ekspertów bankowych, którzy przygotowują zindywidualizowane propozycje zakupu oparte o ofertę Mercedes-Benz Financial Services. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci biznesowi mają na wyciągnięcie ręki indywidualnie stworzoną pod własne potrzeby ofertę.

Oprócz kompetentnych specjalistów z dziedziny finansowania w salonie BMG Goworowski do dyspozycji kontrahentów oddano fachowe doradztwo z zakresu ubezpieczeń. Teraz wszystkie formalności związane z zakupem auta załatwiane są na miejscu, w salonie BMG Goworowski.

Sprawdź aktualną ofertę Mercedes-Benz BMG Goworowski).

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-368ed2

ycipk-368ed2
ycipk-368ed2