Trwa ładowanie...
d2m0rnd
Artykuł sponsorowany
mercedes

Mercedes-Benz BMG Goworowski: sprawdzony partner

Sprawdzona marka, indywidualne rozwiązania, atrakcyjne warunki finansowania i krótki czas oczekiwania - od ponad dwóch dekad dealer BMG Goworowski dokłada wszelkich starań, aby każdy z kontrahentów był zadowolony z zakupów aut marki Mercedes-Benz. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mercedes od lat cieszy się uznaniem zmotoryzowanych
Mercedes od lat cieszy się uznaniem zmotoryzowanych (Materiały prasowe)
d2m0rnd

Przy wciąż narastających wymaganiach rynku otaczanie się sprawdzonymi kooperantami to podstawa udanego biznesu. Kontrahenci oczekują od drugiej strony rzetelności w ich działaniu i niezawodności oferowanych produktów. Do takich partnerów należy doświadczona firma BMG Goworowski, która posiada ponad 20-letni dorobek biznesowy.

W dzisiejszych czasach samochód to dla wielu firm podstawowe narzędzie pracy. Nierzadko od jego niezawodności zależy efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że firmy wybierają sprawdzoną markę Mercedes-Benz i sprawdzonego dealera BMG Goworowski.

Wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych? To możliwe dzięki ofercie Lease & Drive. Comiesięczna opłata w wysokości ułamka wartości nowego modelu Mercedes-Benz pozwoli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas użytkowania auta a do tego pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

d2m0rnd

Teraz kupno nowego Mercedesa może być jeszcze przyjemniejsze i jeszcze szybsze. Dealer BMG Goworowski w celu usprawnienia procedur finansowania stworzył w swoim salonie specjalne stanowiska dla ekspertów bankowych, którzy przygotowują zindywidualizowane propozycje zakupu oparte o ofertę Mercedes-Benz Financial Services. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci biznesowi mają na wyciągnięcie ręki indywidualnie stworzoną pod własne potrzeby ofertę.

Oprócz kompetentnych specjalistów z dziedziny finansowania w salonie BMG Goworowski do dyspozycji kontrahentów oddano fachowe doradztwo z zakresu ubezpieczeń. Teraz wszystkie formalności związane z zakupem auta załatwiane są na miejscu, w salonie BMG Goworowski.

Sprawdź aktualną ofertę Mercedes-Benz BMG Goworowski).

d2m0rnd

Podziel się opinią

Share

d2m0rnd

d2m0rnd