Trwa ładowanie...
dz06f2t

Mateusz Lisowski pierwszym Polakiem w FIA GT Series?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Lisowski pierwszym Polakiem w FIA GT Series?
(Materiały prasowe)
dz06f2t

Na hiszpańskim torze Navarra rozpoczęły się testy zespołu Audi. Wyłonią one kierowcę, który w przyszłym sezonie weźmie udział w jego barwach w serii FIA GT.

Jednym ze sprawdzanych kierowców jest reprezentant otoMoto Team, Mateusz Lisowski. Wszystko wskazuje na to, że jest w ścisłej czołówce kandydatów do zespołu, który wygrał tegoroczną serię FIA GT. Polski zawodnik zasiądzie za kierownicą Audi R8 LMS Ultra, zaś nad stanem technicznym czuwa Roland Wall, inżynier Renault F1 a obecnie pracownik Grupy VW.

O angażu do W Racing Team zadecydują wyniki uzyskane dziś i jutro podczas czterech przejazdów testowych. - Jesteśmy już na torze Circuito de Navarra. Obiekt wygląda naprawdę interesująco, jest bardzo szybki i techniczny. Jestem zmotywowany do najlepszego wyniku, zaś Roland Wall, który będzie ustawiał mój pojazd, wypytał chyba już o wszystko - powiedział Lisowski.

 (fot. Materiały prasowe)

- Zaczynamy ciężki dzień, w harmonogramie mamy 4 godziny testów oraz wiele rozmów, które wpłyną na finalną decyzję. Jest wiele składowych, które pozwalają myśleć pozytywnie. Auto testowałem już w swojej historii startów, "kręciłem" czasy lepsze od kierowców fabrycznych, teraz muszę to powtórzyć. Zespół W Racing chce w przyszłym roku zdobyć kolejny tytuł mistrzowski, a ja jestem gotowy w tym pomóc - dodał.

O wynikach uzyskanych podczas testów będziemy informować na bieżąco.

Źródło: Lisowski Racing

ll/moto.wp.pl

dz06f2t

Podziel się opinią

Share

dz06f2t

dz06f2t