Mały Jaguar bryluje w mediach społecznościowych. Ambasadorką Małgorzata Socha

Małgorzata Socha najwyraźniej jest zachwycona swoim nowym samochodem. Aktorka jest ambasadorką marki Jaguar, a na co dzień porusza się najmniejszym SUV-em tej marki. Stylowy E-Pace co chwila pojawia się na jej profilu na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
20-calowe felgi wyróżniają najlepiej wyposażoną wersję first edition
20-calowe felgi wyróżniają najlepiej wyposażoną wersję first edition (Autokult.pl, Fot: Michał Zieliński)
WP

Jaguar E-Pace miał swoją polską premierę w styczniu 2018 roku w warszawskiej Hali Gwardii i wtedy też Małgorzata Socha oficjalnie odebrała kluczyki do swojego nowego auta. Rzeczywiste przekazanie auta jednak najwyraźniej nieco się opóźniło – pierwsze zdjęcie wylądowało na instagramowym profilu aktorki dopiero w marcu.

– Ten model daje mi wszystko, czego zawsze potrzebowałam od samochodu. Styl, osiągi i bezpieczeństwo – stwierdziła Socha podczas styczniowej imprezy

WP

Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar wyceniony jest na minimum 145 900 zł, jednak wystarczy zdecydować się na mocniejszy silnik i kilka dodatków, by spokojnie przekroczyć barierę 200 tys. zł. Samochód Małgorzaty Sochy to limitowany egzemplarz z serii First Edition, który wyceniony był na minimum 273 200 zł.

Takie auto ma między innymi napęd na cztery koła, panoramiczny dach, reflektory w technologii LED, czy 10-calowy ekran systemu multimedialnego. Podobny egzemplarz mieliśmy już okazję przetestować.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP