Trwa ładowanie...
d8wvich

Luksusowe audi q7 za 360 tys. zł znalezione w lesie. Wcześniej zostało ukradzione

Samochodowi złodzieje do perfekcji opanowali proces szybkiej rozbiórki łupów. Sytuacje, w których udaje się odnaleźć skradzione auto w całości, należą do rzadkości. Właściciel luksusowego audi Q7, które znaleziono w powiecie bolesławieckim, może więc mówić o dużym szczęściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skradzione audi Q7
Skradzione audi Q7 (gazeta wrocławska, Fot: screen)
d8wvich

SUV o wartości 360 tys. zł został skradziony w niemieckim Magdeburgu. Kilka godzin później na jego trop wpadli policjanci z komisariatu w Kruszynie, w powiecie bolesławieckim. Z niewiadomych przyczyn złodzieje porzucili audi w lesie. Trudno powiedzieć, czy zorientowali się, że auto jest namierzane, czy może też w oczekiwaniu na rozbiórkę lub inne dalsze działania postanowili przechować samochód w ustronnym miejscu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli audi na policyjnym parkingu i poinformowali właściciela o szczęśliwym znalezisku. Obecnie policja próbuje ustalić okoliczności w jakich luksusowy SUV znalazł się na terenie powiatu bolesławieckiego. Biorąc jednak pod uwagę fach większości złodziei może być to dośc trudne. Najważniejsze, że sprawa zakończyła się pomyślnie dla właściciela.

d8wvich

Podziel się opinią

Share
d8wvich
d8wvich
Więcej tematów