Trwa ładowanie...
d41bjy6
Moto Target

Lexus IS po kuracji odmładzającej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lexus IS po kuracji odmładzającej
(zdjęcie producenta)
d41bjy6

*Na wystawie Miami Auto Show miała miejsce amerykańska premiera odświeżonego Lexusa IS. Samochód trafi do salonów jeszcze w tym roku. *

Najbardziej widocznej zmianie uległ przód auta, który otrzymał przeprojektowany grill w kształcie klepsydry, powiększone wloty powietrza chłodzącego hamulce, bardziej uwypukloną pokrywę silnika i nowe światła LED. Z tyłu zmieniono nieco kształt lamp zespolonych i wprowadzono nowe, chromowane wyloty rur wydechowych o kształcie przypominającym romby. W ofercie pojawią się dwa nowe lakiery - srebrzysty Caviar i niebieski Nightfall Mica.

(fot. zdjęcie producenta)

Nabywcy nowego IS będą mieli do wyboru dwa systemy multimedialne. Standardowy to Lexus Display Audio z 7-calowym wyświetlaczem i funkcją Scout GPS Link. Drugi, opcjonalny system wyposażono w nawigację, zmodyfikowany sterownik Remote Touch i nowy ekran o przekątnej 10,3 cala. Posiada on również zestaw audio Mark Levinson z 15 głośnikami o łącznej mocy 835 W.

Standardowe wyposażenie odświeżonego Lexusa obejmuje system bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System+. W jego skład wchodzą ostrzeganie o niezamierzonym opuszczaniu pasa ruchu, inteligentne sterowania światłami drogowymi oraz aktywny tempomat radarowy. Układ można wzbogacić o monitoring martwego pola i funkcję ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania.
Niestety, nie znamy jeszcze cen nowego auta.
Źródło: Mototarget.pl

ll

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d41bjy6

Podziel się opinią

Share

d41bjy6

d41bjy6