01-07-2006 18:14

Kuzaj zwycięzcą Subaru Poland Rally

d1izv0m
d1izv0m

Leszek Kuzaj, jadący z pilotem Maciejem Szczepaniakiem samochodem Subaru Impreza, wygrał w sobotę w Krakowie Subaru Poland Rally, czwartą eliminację rajdowych mistrzostw Polski.

Po dwóch dniach i 12 odcinkach specjalnych broniący tytułu mistrza Polski Kuzaj wyprzedził drugiego w klasyfikacji Michała Bębenka (Mitsubihi Lancer) 2.05. Trzecie miejsce zajął Michał Sołowow (Mitsubihi Lancer) - strata 2.31, a na czwartym miejscu uplasował się Michał Kościuszko, jadący napędzanym na jedną oś samochodem Suzuki Swift kategorii Super 1600. Kościuszko stracił do zwycięzcy 3.25.

Leszek Kuzaj jest zdecydowanym liderem rajdowych samochodowych mistrzostw Polski. Krakowski kierowca wygrał wszystkie cztery dotychczas przeprowadzone eliminacje.