Trwa ładowanie...
d28bfow

Kubica odrzucił oferty powrotu na tor. Wystartuje w Rajdzie Portugalii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z najnowszego raportu Sponsoring Monitor 2015 ARC Rynek i Opinia wynika, że Kamil Stoch rozpoznawalnością dorównał Adamowi Małyszowi, co przez wiele lat nie udało się żadnemu sportowcowi. Również Piotr Żyła odnotował bardzo wysoki wynik i uplasował się na drugim miejscu wśród najbardziej znanych polskich sportowców.

Informacja o badaniu
Sponsoring Monitor to największe kompleksowe badanie na temat sponsoringu w sporcie i kulturze w Polsce. Realizowane przez ARC Rynek i Opinia od kilkunastu lat, pozwala na obserwowanie trendów w powyższych obszarach. Metoda badawcza: wywiady telefoniczne (CATI) oraz internetowe (CAWI). Rocznie w ramach badania realizowanych jest łącznie ponad 5 tysięcy wywiadów. W okresie 01-02.2015 zrealizowano 617 wywiadów CAWI.
Z najnowszego raportu Sponsoring Monitor 2015 ARC Rynek i Opinia wynika, że Kamil Stoch rozpoznawalnością dorównał Adamowi Małyszowi, co przez wiele lat nie udało się żadnemu sportowcowi. Również Piotr Żyła odnotował bardzo wysoki wynik i uplasował się na drugim miejscu wśród najbardziej znanych polskich sportowców. Informacja o badaniu Sponsoring Monitor to największe kompleksowe badanie na temat sponsoringu w sporcie i kulturze w Polsce. Realizowane przez ARC Rynek i Opinia od kilkunastu lat, pozwala na obserwowanie trendów w powyższych obszarach. Metoda badawcza: wywiady telefoniczne (CATI) oraz internetowe (CAWI). Rocznie w ramach badania realizowanych jest łącznie ponad 5 tysięcy wywiadów. W okresie 01-02.2015 zrealizowano 617 wywiadów CAWI. (newspix.pl)
d28bfow

Robert Kubica miał kilka ofert powrotu do wyścigów, ale wszystkie odrzucił - podaje brytyjski _ Autosport _. Po wycofaniu się polskiego kierowcy z Rajdu Argentyny pojawiły się plotki, sugerujące że Kubica całkowicie zrezygnuje ze startów w WRC. - Wrócę do jazdy podczas Rajdu Portugalii - powiedział krakowianin, zaprzeczając tym samym wcześniejszym doniesieniom.

Źródła _ Autosportu _ podają, że Kubica otrzymał oferty powrotu na tor od zespołów z różnych serii wyścigowych. "Jednak Polak wyśmiał wszystkie doniesienia, że jego absencja w Argentynie oznacza możliwość wycofania się z WRC" - pisze brytyjski tygodnik.

- Przyznaję, że było mi bardzo szkoda, że nie mogłem rywalizować w Argentynie i wrócę do jazdy podczas Rajdu Portugalii - zapewnił Kubica. - Pracujemy nad zespołem i jego strukturą. Powrócimy na piątą rundę WRC - dodał.

d28bfow

Obecnie Kubica i włoski A-Style negocjują warunki współpracy przez resztę sezonu. Według _ Autosportu _ relacje obu stron pogorszyły się, czego efektem było wycofanie się z Rajdu Argentyny.

Na Rajd Portugalii M-Sport dostarczy ekipie A-Style jednego Forda Fiestę w najnowszej specyfikacji. Na razie nie wiadomo, czy udoskonalona rajdówka trafi w ręce Polaka. _ Autosport _ nie wyklucza również możliwości powrotu Kubicy pod skrzydła M-Sportu.

Rajd Portugalii rozpocznie się 21 maja.

Zobacz efektowne ujęcia Rajdu Kataru okiem drona:

_ Opracował: MR _

d28bfow

Podziel się opinią

Share

d28bfow

d28bfow