Trwa ładowanie...
d38mw4p

Kuba Wojewódzki sprzedaje samochód. Zielone lamborghini szuka właściciela

Dziennikarz i showman znany jest z zamiłowania do samochodów. W swojej kolekcji miał najbardziej ekskluzywne auta, a teraz robi miejsce na coś nowego. Sprzedaje niezwykle krzykliwe lamborghini aventador w wersji roadster.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (East News, Fot: Adam Guz/Reporter)
d38mw4p

Wcześniej Wojewódzki był widywany w ferrari, bentleyach, czy porsche, lecz to właśnie zielony aventador jest najbardziej ekstrawaganckim z samochodów dziennikarza. Flagowy model Lamborghini jest ogromny – ma ponad 2 metry szerokości i blisko 4,8 metra długości. Gdyby tego było mało, agresywne kształty i ryk silnika V12 sprawiają, że za tym autem obejrzy się każdy.

Trzeba jednak być uważnym, bo chwila nieuwagi i po lamborghini nie będzie śladu. Wolnossąca jednostka rozwija moc 700 KM, przez co ten potwór rozpędza się do 100 km/h w mniej niż 3 sekundy. Większość kierowców jednak z tego nie korzysta, a auta krążą po najmodniejszych częściach miast, stąd małe przebiegi. Pochodzący z 2016 roku egzemplarz Wojewódzkiego ma na liczniku 20 tys. km, co sugeruje, że prezenter często jeździł samochodem w trasę.

Auto można obejrzeć w salonie Lamborghini w Warszawie, a cena nie jest znana. Na portalach ogłoszeniowych otwarte wersje aventadorów są dostępne od ok. 1,7 mln zł. Ogłaszając na Facebooku sprzedaż auta, Wojewódzki poprosił swoich fanów by odgadli, czym będzie jeździł. Lamborghini niedawno wprowadziło ulepszonego Aventadora S, ale na rynku można znaleźć jeszcze bardziej nietypowe modele.

d38mw4p

Podziel się opinią

Share

d38mw4p

d38mw4p