Trwa ładowanie...
d2b86w3

Kościuszko: mój udział w rajdzie stał na włosku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kościuszko: mój udział w rajdzie stał na włosku
(mat. prasowe)
d2b86w3

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak jadący w barwach Lotos Rally Team ukończyli 70 Rajd Polski na 4. miejscu. Zwycięzcą został Kajetanowicz przed Bouffier (+23.3) i Kopeckim (+1:28.4).

- Mój udział w tym rajdzie stał na włosku i do końca nie było wiadomo, czy wystartujemy. Dla mnie sukcesem jest to, że udało się nam wystartować i przejechać cały rajd z poważnym urazem. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie zabraknąć. Niestety z powodu problemów ze wspomaganiem nie udało się nam wsiąść do pociągu kierowców walczących o zwycięstwo, bo już na drugim oesie zostaliśmy przystopowani przez nie działające wspomaganie. Jedyne, co mogliśmy dzisiaj zrobić to powalczyć o awans i wskoczyć na 4. miejsce - powiedział Kościuszko na mecie rajdu.

- Serdeczne gratulacje dla Kajtka i Jarka, którzy zdobyli kolejne mistrzostwo i zaprezentowali świetne tempo wygrywając Rajd Polski. Gratuluję Grupie Lotos rewelacyjnej sportowej imprezy na światowym poziomie, którą przygotowali dla kibiców i zawodników. Chciałbym również podziękować dwóm osobom, bez których mój start nie byłby możliwy - dr Robertowi Śmigielskiemu z Carolina Medical Center i Arturowi Pawłowskiemu z Rehaorthopdica - zakończył krakowianin.

d2b86w3

- Cieszę się, że Michała plecy wytrzymały trudy tego rajdu. Jeszcze dwa tygodnie temu nie było wiadomo, czy uda się nam wystartować. Rajd był taki, jak się zapowiadał, pasjonujący z walką do ostatniego oesu, która zelektryzowała kibiców. Oczywiście startując marzyliśmy o tym, aby być na podium. Niestety dwukrotna awaria wspomagania pozbawiła nas tej możliwości. Gratuluję Kajetanowi i Jarkowi wygranej w Rajdzie Polski i tytułu Mistrza Polski stwierdził Maciek Szczepaniak, pilot Kościuszki.

Kolejnym startem załogi Lotos Rally Team w Mistrzostwach Świata będzie Rajd Wielkiej Brytanii.

d2b86w3

Podziel się opinią

Share

d2b86w3

d2b86w3