Trwa ładowanie...
d2p7mpe

Koncepcyjny Ford zapowiedzią globalnego modelu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koncepcyjny Ford zapowiedzią globalnego modelu
(zdjęcie producenta)
d2p7mpe

Podczas Salonu Samochodowego w New Delhi Ford pokaże samochód koncepcyjny, który ma zapowiadać nowy globalny model. Choć nie podano żadnych szczegółów, to widoczny na pierwszym obrazku reflektor i osłona chłodnicy przypominają koncept nowego Forda Ka. Możliwe, że w Indiach zobaczymy ten model w wersji sedan.

Indyjska premiera nie jest przypadkowa. Nowy Ford ma być skierowany przede wszystkim do azjatyckich klientów. Amerykanie zapowiedzieli, że już w 2015 roku chcą być trzecią największą marką w regionie. Szczególnie trudna walka o klienta czeka Forda właśnie w Indiach. W kraju tym najpopularniejsze są małe samochody o kompaktowych rozmiarach. W 2013 sprzedano około 1 miliona takich aut, natomiast w 2018 mają to już być 2 miliony.

W New Delhi Ford zaprezentuje nie tylko samochód koncepcyjny, ale też pełną gamę oferowaną w Indiach, czyli modele Figo, Classic, Fiesta, EcoSport i Endeavour. Jak widać, to właśnie małe samochody cieszą się w tym regionie największą popularnością.

sj, moto.wp.pl

Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d2p7mpe

Podziel się opinią

Share

d2p7mpe

d2p7mpe