Trwa ładowanie...
d10alqd
d10alqd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

Kolejki ciężarówek na granicy z Ukrainą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d10alqd

Nawet 16 godzin muszą czekać w piątek samochody ciężarowe jadące na Ukrainę przez przejście graniczne w Medyce (Podkarpackie). Na przejściu w Korczowej czas oczekiwania jest krótszy tylko o godzinę.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska, ciężarówki wjeżdżające do Polski odprawiane są na bieżąco.

Również samochody osobowe, jadące w obie strony nie muszą czekać na odprawę na tych przejściach. Jedynie w Krościenku auta osobowe czekają na wjazd do kraju około dwóch godzin. (PAP)

d10alqd

Podziel się opinią

Share

d10alqd

d10alqd