Trwa ładowanie...
d2vd2sj
d2vd2sj

Kiedy rośnie liczba patroli? Na drogach jest ich coraz więcej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2vd2sj

Znamy najnowsze dane, dotyczące sytuacji drogowej w Polsce. Liczba kontroli wzrasta. Jak bardzo? Jak wynika z badań - z każdym miesiącem jest ich coraz więcej.

Fotoradary to nie wszystko. Kierowcy nie mogą zapominać, że porządku na drogach strzegą też policyjne patrole. Teraz jest ich nawet więcej, niż było na początku 2014 roku.
- Wyniki pomiarów wskazują, że liczba kontroli wzrastała stopniowo ze stycznia na luty a potem z lutego na marzec - mówi Katarzyna Florkowska z serwisu Korkowo.pl. - W styczniu 2014 liczba zgłoszonych kontroli oscylowała wokół 16 tys. Miesiąc później, w lutym, przekroczyła pułap 20 tys., natomiast w marcu zarejestrowaliśmy już przeszło 22 tys. patroli - dodaje Florkowska.

(fot. WP.PL)

Podsumowując: w porównaniu z początkiem roku, liczba suszarek na ulicach Polski wzrosła o ok. 38%. Wygląda na to, że drogówka dobrze przygotowała się na wiosenne przebudzenie kierowców i motocyklistów. Nie od dziś wiadomo, że wraz ze wzrostem temperatur na drogach pojawia się wielu zmotoryzowanych podróżnych.

d2vd2sj

Dane o sytuacji drogowej zostały opracowane przez serwis Korkowo.pl, który prezentuje aktualne informacje o korkach na polskich drogach. Analizie poddano dane GPS z urządzeń Yanosik oraz Flotis Mobile, umieszczonych w pojazdach poruszających się po Polsce między 1-27 stycznia, 1-27 lutego oraz 1-27 marca 2014.

Źródło: Korkowo.pl

mw/, moto.wp.pl

CB Radia i anteny na Allegro. Duży wybór, niskie ceny. Kliknij i wybierz najlepszą ofertę!

d2vd2sj

Podziel się opinią

Share

d2vd2sj

d2vd2sj