Trwa ładowanie...
d2wuta6

Kia Cadenza 2014 z nagrodą ICOTY

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kia Cadenza 2014 z nagrodą ICOTY
(zdjęcie producenta)
d2wuta6

Kia Cadenza 2014 otrzymała nagrodę ICOTY przyznawaną przez magazyn Road&Travel. Zbiegło się to w czasie z Salonem w Detroit oraz 25-leciem czasopisma.

Doroczne wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach - Samochodu Osobowego Roku oraz Samochodu Użytkowego Roku. Jurorzy "pod lupę" brali takie aspekty jak stylizacja, komfort, osiągi oraz poziom więzi emocjonalnej z konsumentem budowanej przez daną markę w działaniach marketingowych.

W jury zasiadają renomowani dziennikarze motoryzacyjni, którzy reprezentują dedykowane publikacje w rodzaju Consumer Guide Automotive, MSN Autos czy RTM oraz najważniejsze magazyny branży samochodowej. - Cadenza wygrywa m. in. z powodu zdecydowanego dążenia marki do obecności w segmencie entry-lux. Auto jest naprawdę udane i rozsądne cenowo pokazując, że ekskluzywność stylu i osiągów znalazła się w zasięgu amerykańskiej klasy średniej - powiedział redaktor naczelny Road&Travel, Courtney Caldwell.

d2wuta6

To nie jedyne wyróżnienie zdobyte przez ten model. Kilka miesięcy temu zajął on także czołowe miejsca w testach porównawczych sedanów pełnowymiarowych magazynu Motor Trend i został włączony do listy kandydatów na Samochód Roku 2014 Ameryki Północnej.

Warto dodać, że w ubiegłym roku nagroda ICOTY została przyznana innemu modelowi koreańskiej marki - Optimie.

Źródło: Kia

ll/moto.wp.pl

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

d2wuta6

Podziel się opinią

Share
d2wuta6
d2wuta6
Więcej tematów