WP

Kamil Bednarek otwiera sezon nowym autem. Jego corvette wyremontował polski warsztat

Kamil Bednarek kojarzy się z relaksującą muzyką i luźnym stylem życia. Jednak w czasie wolnym od pracy nad muzyk interesuje się motoryzacją i niedawno odebrał z warsztatu swoje auto. To czarne corvette z silnikiem gotowym na 800 KM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Auto Kamila Bednarka wygląda świetnie
Auto Kamila Bednarka wygląda świetnie (Fot. Winnicki Oldtimer Garage)
WP

Warsztat Winnicki Oldtimer Garage na początku miał wyremontować tylko silnik. Jednak sposób, w jaki to zrobiono, spodobał się zleceniodawcy i zdecydowano się na kompleksową renowację auta. Corvette C3 jest w oryginalnym czarnym lakierze i ma kontrastujące jasne wnętrze. Pod długa maską pracuje silnik V8 LT1 Stroker 383, który po zastosowaniu kutych elementów i zamontowaniu sterownika ECU Master jest gotowy na wygenerowanie 800 KM.

Fot. Winnicki Oldtimer Garage
Podziel się

Póki co motor jest na dotarciu i jego moc ograniczono do 300 KM i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jednak potencjał jest dużo większy. Tak mocny silnik wymusił poprawienie układu hamulcowego i zawieszenia. Eksperci z Winnicki Oldtimer Garage poświęcili mu łącznie dwa lata i samochód jest już gotowy.

WP
Fot. Winnicki Oldtimer Garage
Podziel się

Kamil Bednarek odebrał go z warsztatu w Wierzbicach i trzyma w swoim garażu.

Fot. Winnicki Oldtimer Garage
Podziel się

Auto wygląda na zgodne z oryginałem, a wielki silnik generuje nie tylko olbrzymią moc, ale też za pewne świetnie brzmi, co w przypadku muzyka jest bardzo ważne. Kamilowi gratulujemy świetnego samochodu i życzymy wolnego czasu, aby mógł się cieszyć jazdą.

WP
Fot. Winnicki Oldtimer Garage
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP