Trwa ładowanie...
d2bnc8k

Już 14 grudnia Nitro Circus Travisa Pastrany na żywo w Warszawie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już 14 grudnia Nitro Circus Travisa Pastrany na żywo w Warszawie
(Materiały prasowe)
d2bnc8k

Już w tę sobotę Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w wielką rampę, na której wystąpi aż 40 gwiazd sportów freestyle'owych światowego formatu, a wśród nich legendarny Travis Pastrana - twórca Nitro Circus. Zapierające dech w piersiach ewolucje, triki, które przeczą zasadom grawitacji, skoki na wszystkim, co ma kółka - to właśnie znaki rozpoznawcze Nitro Circus Live, najbardziej spektakularnej imprezy tego roku. Wszystko to już 14 grudnia na żywo w Warszawie!

Występ w Warszawie będzie ostatnim show podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus Live. Gwiazdy zapowiadają, że będzie to wyjątkowo szalony występ, podczas którego wystąpi Travis Pastrana, dziewiętnastokrotny medalista X-Games, człowiek, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu.

Podczas Nitro Circus Live wystąpi plejada światowych gwiazd sportów freestyle'owych, które zaskoczą widzów, pokazując na czym można robić ewolucje w powietrzu. Wyobraźnia zawodników nie zna granic. Jazda na rowerze czy hulajnodze z pozoru nie jest niczym nadzwyczajnym, ale w połączeniu z porządnym zastrzykiem adrenaliny i szalonymi pomysłami ekipy Pastrany niejednego widza przyprawi o zawrót głowy. Nitro Circus to nie tylko niesamowite ewolucje i akrobacje. To także wyjątkowa opowieść o emocjach, pasji i wytrwałości z dużą porcją pozytywnej energii. Show jest kontynuacją emitowanego w MTV programu, który podbił serca fanów w 50 krajach na całym świecie, prezentującego grupę zwariowanych przyjaciół i ich nietypowe zamiłowanie do ekstremalnych trików. Dzięki formule Nitro Circus Live można zobaczyć na żywo śmietankę światowych motor sportów, prezentującą najbardziej szalone pomysły łączące freestyle'owy MotoCross z kaskaderką.

 (fot. Materiały prasowe)

Czego jeszcze widzowie mogą spodziewać się na Stadionie Narodowym? Nitro Circus to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i mnóstwo innych freestyle'owych ewolucji spod znaku Jackass. Emocje sięgną zenitu już w tę sobotę, 14 grudnia na Stadionie Narodowym.

Zobacz Nitro Circus w 3D!Zobacz Nitro Circus w 3D!

d2bnc8k

Podziel się opinią

Share

d2bnc8k

d2bnc8k