Trwa ładowanie...
dog3y00

Jeremy Clarkson, Richard Hammon i James May wrócą jesienią

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeremy Clarkson, Richard Hammon i James May wrócą jesienią
(Splash News/East News)
dog3y00

Wszyscy fani motoryzacji czekają na nowy program popularnych brytyjskich prezenterów. Clarkson, Hammond i May już nagrywają materiały do produkcji Amazonu, ale dopiero teraz ujawniono, kiedy widzowie będą mogli zobaczyć nowe show.

Zdjęcia i filmy pokazujące słynną trójkę prezenterów podczas pracy nad nowym programem co jakiś czas pojawiają się w internecie. Mimo to do dziś nie wiadomo, jak produkcja będzie się nazywać. James May zdradził jednak pewną tajemnicę. Podczas odpowiadania na pytania użytkowników portalu Reddit, poinformował, że nowy program zadebiutuje jesienią.

May zapytany o to, czy przy nowej produkcji mogą sobie na więcej pozwolić, stwierdził, że już w „Top Gearze” mogli robić to, na co mieli ochotę. W połączeniu z pierwszymi przeciekami może oznaczać to, że nowy program będzie miał zbliżoną formę do tego, co fani znali z produkcji BBC. James odpowiedział też na pytanie o to, co godnego uwagi będzie w nowym show. Ze znaną sobie skromnością przyznał, że jedną z zalet programu będzie jego udział w nim.

dog3y00

Zatem nowy program Clarksona, Hammonda i Maya zadebiutuje później niż nowy „Top Gear”. Produkcja BBC, już z szóstką prowadzących, ma wrócić na antenę 8 maja. Jednak już wiadomo, że to show Amazonu będzie bardziej przypominać dawnego „Top Geara”, natomiast nadal nie wiadomo, jaką formę przyjmie program prowadzony przez Chrisa Evansa. Można się domyślać, że będzie on czymś pomiędzy produkcją rozrywkową, a typowo motoryzacyjną. Zapewnić ma to tak zróżnicowana ekipa prowadzących.

sj, moto.wp.pl

dog3y00

Podziel się opinią

Share

dog3y00

dog3y00