26-04-2007 18:59

Jenson Button nie planuje rozstania z zespołem Hondy

d2naozy
d2naozy

Pomimo znacznie słabszego niż się spodziewano początku sezonu Formuły 1 kierowców teamu Hondy, Anglik Jenson Button nie planuje rozstania z zespołem - poinformował menedżer zawodnika Richard Goddard.

Kierowcy zespołu Hondy Jenson Button i Brazylijczyk Rubens Barrichello w trzech eliminacjach tegorocznych mistrzostw świata nie zdobyli ani jednego punktu do klasyfikacji generalnej.

27-letni Button w Grand Prix Australii zajął 15. miejsce, w Grand Prix Malezji był 12. Ostatniej eliminacji - Grand Prix Bahrajnu nie ukończył po kolizji na początku wyścigu z bolidem Amerykanina Scotta Speeda z Toro Rosso.

"Zespół techniczny teamu pracuje nad samochodem, który jest w tym roku znacznie wolniejszy od bolidów rywali. Jenson rozmawiał o tym kierownictwem Hondy i mamy nadzieję, że w kolejnych wyścigach już żadnych problemów nie będzie" - stwierdził menedżer Richard Goddard.