Trwa ładowanie...
d1j6h9a

Jakub Przygoński o Dakarze i Clarksonie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Przygoński o Dakarze i Clarksonie
(PAP/Leszek Szymański)
d1j6h9a

Jakub Przygoński to wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar i jeden z najbardziej utytułowanych polskich motocyklistów. W specjalnym wywiadzie udzielonym przed występem na VERVA Street Racing w Warszawie opowiada m.in. o planach przesiadki z motocyklu do samochodu 4x4, współpracy z Felixem Baumgartnerem oraz o swoim stosunku do Clarksona i spółki.

Samochód, w którym pojedzie Przygoński, to jak sam o nim mówi "prawdziwa rajdówka" z napędem na cztery koła, tysiącem koni mechanicznych i zmodyfikowanym rozłożeniem masy. Wszystko to ma sprawić, że samochód będzie w stanie rywalizować o najwyższe lokaty na wydmach, piasku, ale również na górskich szutrowych drogach.

Kuba miał w ostatnim czasie okazję zmierzyć się w niezwykłym pojedynku z samym królem przestworzy - Felixem Baumgartnerem znanmy m.in. ze skoku na spadochronie ze stratosfery. W tym przypadku panowie zasiadli za sterami helikoptera (Baumgartner) oraz samochodu driftingowego (Przygoński). Podczas VERVA Street Racing obaj wyczynowcy spotkają się ponownie tym razem w innych okolicznościach.

d1j6h9a

Zapraszamy do obejżenia całości wywiadu:

d1j6h9a

Podziel się opinią

Share

d1j6h9a

d1j6h9a