Trwa ładowanie...
holderName

Ice-T zatrzymany w swoim mclarenie. Nie zapłacił za przejazd mostem

Jedna z gwiazd serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna" została zatrzymana przez nowojorską policję. Ice-T jadąc swoim nowym mclarenem nie opłacił przejazdu przez most. Auto nie było też zarejestrowane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
McLaren 720S to supersamochód o mocy 720 KM
McLaren 720S to supersamochód o mocy 720 KM (Materiały prasowe)
holderName

Fani serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna" z pewnością znają muzyka i aktora Ice'a-T z roli policjanta Odafina "Fina" Tutuoli. Poza szklanym ekranem role jednak się zamieniły i to gwiazdor został zatrzymany przez mundurowych. Powód? Przejechał przez most George'a Washingtona łączący Nowy Jork z New Jersey używając pasa dla kierowców z kartami przejazdu. W mclarenie 720S, którym jechał, takiej plakietki nie było.

Funkcjonariusze nie mogli dopatrzeć się też jeszcze jeden rzeczy – tablic rejestracyjnych. To wystarczyło, by Ice-T został aresztowany. Sprawa szybko została rozwiązana, a celebryta wypuszczony na wolność. Nie omieszkał skomentować sytuacji na Twitterze, gdzie podkreślił, że choć gra policjanta w programie telewizyjnych, nie jest specjalnie traktowany, gdy dochodzi do zatrzymania.

W rozmowie z TMZ aktor wytłumaczył się ze swoich przewinień. Kartę przejazdu przez most ma, ale zapomniał jej włożyć do nowego samochodu. Z kolei mclaren został przywieziony z Kalifornii, gdzie prawo pozwala na jazdę bez tablic rejestracyjnych do 90 dni od zakupu auta. Sądząc po jego Instagramie, 720-konny supersamochód trafił do jego rąk mniej niż dwa tygodnie wcześniej. Nie wiemy, ile kosztował, ale ceny McLarena 720S w USA zaczynają się od 280 tys. dol., czyli ponad 1 mln zł.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów