Trwa ładowanie...
d41bjy6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Hyundai Tucson: akcja naprawcza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hyundai Tucson: akcja naprawcza
(zdjęcie producenta)
d41bjy6

Południowokoreański producent samochodów Hyundai Motor Co. zakomunikował, że odwołuje do naprawy 137 tys. sztuk modelu Tucson. Powodem jest wadliwe zamocowanie poduszek powietrznych w kole kierownicy tych SUV-ów.

Odwołane do naprawy mają być samochody wyprodukowane między 3 stycznia 2011 a 23 grudnia 2013 r.

Hyundai poinformował, że poduszka zamontowana w kole kierownicy może samoczynnie zerwać mocowania, co w przypadku kolizji może spowodować poważne obrażenia kierowcy. Dotychczas jednak nie zanotowano żadnego takiego przypadku.

d41bjy6

Wada będzie usunięta bezpłatnie w autoryzowanych stacjach obsługi dealerów Hyundaia. Producent wyśle zawiadomienia do właścicieli aut.

Skoro wada dotyczy modelu Tucson, możliwe jest, że występuje także w bliźniaczym Hyundaiu ix35 - popularnym w Polsce SUV-ie. Czas pokaże, czy tak jest rzeczywiście.

tb/

OC taniej online. Sprawdź!

d41bjy6

Podziel się opinią

Share

d41bjy6

d41bjy6