ycipk-tscjlk
hot wheels

Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour

1 lipca 2019: Londyn, Wielka Brytania – Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels® organizuje HOT WHEELS™ MONSTER TRUCKS LIVE, nową europejską trasę, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck. Nowa trasa dostarczająca fantastycznej rozrywki na żywo rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, 3 stycznia na Manchester Arenie i zakończy 8 lutego w Glasgow na The SSE Hydro. Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 lipca. Poniżej znajdziesz wszystkie daty trasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour
(Materiały prasowe)
ycipk-tscjlk

Hot Wheels Monster Trucks Live ożywi kochane przez wszystkich samochodziki Hot Wheels Monster Trucks, łącząc kultowe skoki Hot Wheels i akrobacje z epickimi upadkami i rozbiciami, dostarczając 
tym samym ekscytującej rodzinnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Oprócz ciężarówek każdemu show będą towarzyszyć specjalne atrakcje, jak supergwiazdy freestyle motorcross, próby pobicia rekordów świata oraz Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Wydarzenie gwarantuje bezkonkurencyjną rozrywkę dla fanów Monster Truck, w przystępnej cenie, zapewniając też możliwość wybrania się na Crash Zone Pre-Show Party, podczas którego można zrobić zdjęcia z Monster Truckiem, poznać kierowców i zdobyć autografy.

Pierwsze występy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w Manchesterze w Manchester Arenie, następnie trasa zawita do 4 miast w Europie. Show odbędzie się w Manchesterze, Łodzi, Birmingham oraz Glasgow z opcjami Crash Zone Pre-Show Party w wybranych dniach.

ycipk-tscjlk

Stworzone w 1968 przez wynalazcę, naukowca i projektanta samochodów, pojazdy Hot Wheels odlewane w skali 1:64, zostały zaprojektowane tak, by wyglądać niesamowicie i występować na scenie. Pięć dekad później, Hot Wheels jest nadal najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie*, z wynikiem sprzedaży przekraczającym 16,5 samochodów na sekundę. Marka ewaluowała z produkcji prostych, ukochanych przez dzieci, zabawkowych aut z pomarańczowym torem, do globalnego potentata franczyzowego, który oferuje fanom w każdym wieku wielokanałowe doświadczenia z zabawy. „Mattel zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów, by fani w każdym wieku bawili się i angażowali w wachlarz naszych legendarnych marek” mówi Julie Freeland, Senior Director Mattel Global Live Events & Attractions. ,,Cieszymy się, że będziemy mogli ruszyć w trasę z Hot Wheels Monster Trucks Live po Europie i zapewnić naszym fanom prawdziwą akcję na żywo na scenie.”

Raycom-Legacy Content Company jest światowej klasy firmą zajmującą się organizacją wydarzeń, promocją, produkcją telewizyjna, licencjami, mediami i PRem. Firma jest partnerem Raycom Sports – lidera w marketingu sportowym, zarządzaniu wydarzeniami i produkcji – oraz kierowanym przez kadrę z niezrównanym doświadczeniem w pracy nad trasami rozrywkowymi na wielką skalę Legacy Motorsports Events.

„Doświadczyliśmy bezprecedensowego sukcesu w pierwszym roku dostarczania Hot Wheel Monster Trucks Live fanom w Ameryce Północnej i jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia działalności na Europę w ramach nowego partnerstwa z Live Nation” powiedział Ken Hudgens, President & CEO Raycom-Legacy Content Company. „Czekamy na dołączenie nowej grupy międzynarodowych fanów do naszego autentycznego doświadczenia Hot Wheels i zapewnienie im niezrównanej rozrywki.”

Serior Vice President Touring, International Music, Live Nation, Tim McWilliams mówi: “Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, byliśmy częścią wielu niesamowitych wydarzeń, ale jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością pracy nad Hot Wheels Monster Trucks Live, która łączy w sobie ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels.”

ycipk-tscjlk

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE 2020 DATY EUROPEJSKIEJ TRASY

Styczeń 2020
Pt. 03 Manchester, UK Manchester Arena
Sob. 04 Manchester, UK Manchester Arena*
Niedz. 05 Manchester, UK Manchester Arena
Pt. 10 Lódź, PL Atlas Arena
Sob. 11 Lódź, PL Atlas Arena
*
Niedz. 12 Lódź, PL Atlas Arena**

Luty 2020
Pt. 31 Birmingham, UK Birmingham Arena
Sob. 01 Birmingham, UK Birmingham Arena*
Niedz. 02 Birmingham, UK Birmingham Arena
Pt. 07 Glasgow, UK The SSE Hydro
Sob. 08 Glasgow, UK The SSE Hydro
*

Więcej informacji możesz znaleźć na www.HotWheelsMonsterTrucksLive.com

ycipk-tscjlk
  • Asortyment „Hot Wheels Basic Cars” jest najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie opartą na jednostkach sprzedawanych zgodnie z NPD

Tylko poranne widowiska dostępne w tych terminach, sprawdź lokalne harmonogramy.

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE w Polsce!
piątek, 10 stycznia 2020 – 18.30
sobota, 11 stycznia 2020 – 11.30
sobota, 11 stycznia 2020 – 18.30
niedziela, 12 stycznia 2020 – 11.30

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 5 lipca od 10.00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż Citi Handlowy: 2 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: 3 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.
W sprzedaży dostępne będą pakiety rodzinne oraz Crash Zone Pre-Show Party.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-tscjlk

ycipk-tscjlk
ycipk-tscjlk