WP
hot wheels

Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour

1 lipca 2019: Londyn, Wielka Brytania – Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels® organizuje HOT WHEELS™ MONSTER TRUCKS LIVE, nową europejską trasę, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck. Nowa trasa dostarczająca fantastycznej rozrywki na żywo rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, 3 stycznia na Manchester Arenie i zakończy 8 lutego w Glasgow na The SSE Hydro. Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 lipca. Poniżej znajdziesz wszystkie daty trasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour
(Materiały prasowe)
WP

Hot Wheels Monster Trucks Live ożywi kochane przez wszystkich samochodziki Hot Wheels Monster Trucks, łącząc kultowe skoki Hot Wheels i akrobacje z epickimi upadkami i rozbiciami, dostarczając 
tym samym ekscytującej rodzinnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Oprócz ciężarówek każdemu show będą towarzyszyć specjalne atrakcje, jak supergwiazdy freestyle motorcross, próby pobicia rekordów świata oraz Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Wydarzenie gwarantuje bezkonkurencyjną rozrywkę dla fanów Monster Truck, w przystępnej cenie, zapewniając też możliwość wybrania się na Crash Zone Pre-Show Party, podczas którego można zrobić zdjęcia z Monster Truckiem, poznać kierowców i zdobyć autografy.

Pierwsze występy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w Manchesterze w Manchester Arenie, następnie trasa zawita do 4 miast w Europie. Show odbędzie się w Manchesterze, Łodzi, Birmingham oraz Glasgow z opcjami Crash Zone Pre-Show Party w wybranych dniach.

WP

Stworzone w 1968 przez wynalazcę, naukowca i projektanta samochodów, pojazdy Hot Wheels odlewane w skali 1:64, zostały zaprojektowane tak, by wyglądać niesamowicie i występować na scenie. Pięć dekad później, Hot Wheels jest nadal najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie*, z wynikiem sprzedaży przekraczającym 16,5 samochodów na sekundę. Marka ewaluowała z produkcji prostych, ukochanych przez dzieci, zabawkowych aut z pomarańczowym torem, do globalnego potentata franczyzowego, który oferuje fanom w każdym wieku wielokanałowe doświadczenia z zabawy. „Mattel zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów, by fani w każdym wieku bawili się i angażowali w wachlarz naszych legendarnych marek” mówi Julie Freeland, Senior Director Mattel Global Live Events & Attractions. ,,Cieszymy się, że będziemy mogli ruszyć w trasę z Hot Wheels Monster Trucks Live po Europie i zapewnić naszym fanom prawdziwą akcję na żywo na scenie.”

Raycom-Legacy Content Company jest światowej klasy firmą zajmującą się organizacją wydarzeń, promocją, produkcją telewizyjna, licencjami, mediami i PRem. Firma jest partnerem Raycom Sports – lidera w marketingu sportowym, zarządzaniu wydarzeniami i produkcji – oraz kierowanym przez kadrę z niezrównanym doświadczeniem w pracy nad trasami rozrywkowymi na wielką skalę Legacy Motorsports Events.

„Doświadczyliśmy bezprecedensowego sukcesu w pierwszym roku dostarczania Hot Wheel Monster Trucks Live fanom w Ameryce Północnej i jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia działalności na Europę w ramach nowego partnerstwa z Live Nation” powiedział Ken Hudgens, President & CEO Raycom-Legacy Content Company. „Czekamy na dołączenie nowej grupy międzynarodowych fanów do naszego autentycznego doświadczenia Hot Wheels i zapewnienie im niezrównanej rozrywki.”

Serior Vice President Touring, International Music, Live Nation, Tim McWilliams mówi: “Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, byliśmy częścią wielu niesamowitych wydarzeń, ale jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością pracy nad Hot Wheels Monster Trucks Live, która łączy w sobie ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels.”

WP

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE 2020 DATY EUROPEJSKIEJ TRASY

Styczeń 2020
Pt. 03 Manchester, UK Manchester Arena
Sob. 04 Manchester, UK Manchester Arena*
Niedz. 05 Manchester, UK Manchester Arena
Pt. 10 Lódź, PL Atlas Arena
Sob. 11 Lódź, PL Atlas Arena
*
Niedz. 12 Lódź, PL Atlas Arena**

Luty 2020
Pt. 31 Birmingham, UK Birmingham Arena
Sob. 01 Birmingham, UK Birmingham Arena*
Niedz. 02 Birmingham, UK Birmingham Arena
Pt. 07 Glasgow, UK The SSE Hydro
Sob. 08 Glasgow, UK The SSE Hydro
*

Więcej informacji możesz znaleźć na www.HotWheelsMonsterTrucksLive.com

WP
  • Asortyment „Hot Wheels Basic Cars” jest najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie opartą na jednostkach sprzedawanych zgodnie z NPD

Tylko poranne widowiska dostępne w tych terminach, sprawdź lokalne harmonogramy.

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE w Polsce!
piątek, 10 stycznia 2020 – 18.30
sobota, 11 stycznia 2020 – 11.30
sobota, 11 stycznia 2020 – 18.30
niedziela, 12 stycznia 2020 – 11.30

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 5 lipca od 10.00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż Citi Handlowy: 2 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: 3 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.
W sprzedaży dostępne będą pakiety rodzinne oraz Crash Zone Pre-Show Party.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP