Trwa ładowanie...
ycipk-4e00uu

Honda na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honda na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów
(zdjęcie producenta)
ycipk-4e00uu

W dniach 2-4 marca 2012, na terenie wystawowymi MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie, odbywa się wystawa motocykli, gdzie po raz pierwszy w Polsce, Honda oficjalnie zaprezentuje swoje nowe modele na nadchodzący sezon.

Pomimo wielu utrudnień spowodowanych kataklizmami i finansowymi turbulencjami, największy producent motocykli na świecie nie ustępuje i wprowadza na polski rynek 11 nowości, gdzie wiele z nich, to zupełnie nieznane dotąd konstrukcje, wyznaczające nowy kierunek jednośladów zarówno w Europie jak i na całym świecie.

Honda Poland, podczas tegorocznej wystawy, na jednej z największych przestrzeni ekspozycyjnych, udostępni odwiedzającym szeroką gamę swoich pojazdów. W większości będą to nowe modele 2012 reprezentujące praktycznie każdy z segmentów motocykli, a także skuterów 50 cm3. Stoisko Hondy będzie również miejscem premiery nowej kampanii, która będzie towarzyszyć motocyklom tej marki w nadchodzących miesiącach.

ycipk-4e00uu

Jedną z największych atrakcji na wystawie będzie niewątpliwie wyścigowy model RC212V na którym Casey Stoner wywalczył tytuł mistrza świata w królewskiej kategorii MotoGP.

sj

Chcesz kupić motor? Kliknij i sprawdź najlepsze oferty w sieci!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e00uu

ycipk-4e00uu
ycipk-4e00uu