Trwa ładowanie...
d2p7mpe
Honda miała być bezwypadkowa. Nie miała poduszek

Honda miała być bezwypadkowa. Nie miała poduszek

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2p7mpe

Kolejny przekręt handlarza samochodów. Tym razem sprzedał małżeństwu Hondę, która w ogłoszeniu reklamowana była jako bezwypadkowa. Potem okazało się, że uległa poważnej stłuczce lub nawet wypadkowi. Nie miała poduszek powietrznych.

Takich spraw jest w Polsce całe mnóstwo. Kolejną ujawnili dziennikarze "Turbo Kamery" w TVN Turbo. Zgłosił się do nich mężczyzna, który wraz z żoną kupił Hondę. Wszystko wydawało się w porządku, ale potem wyszły na jaw jej wady. Po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się, że auto miało wypadek, w miejscach na poduszki powietrzne nie ma tych urządzeń.

d2p7mpe

Dodatkowym problemem była faktura. Kupujący, którzy chcieli odstąpić od umowy kupna, zgodzili się wcześniej na wpisanie do dokumentu niższej niż faktyczna kwoty. W razie gdyby handlarz się zgodził na odstąpienie, dostaliby mniej pieniędzy.

Sprawa zakończyła się jednak pozytywnie. Pechowi właściciele Hondy oddali auto i odzyskali pieniądze. Nieuczciwy handlarz wciąż prowadzi swój interes, a na jego placu jest więcej bardzo podejrzanych aut.

Źródło: TVN Turbo, opr. MAK

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d2p7mpe

Podziel się opinią

Share

d2p7mpe

d2p7mpe