Trwa ładowanie...
d3sbeyr

Honda CR-V zmienia wygląd i ma niespodziankę pod maską

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Honda planuje zaprezentować nową wersję modelu CR-V. Auto z zewnątrz jest bardziej wyraziste, ale to pod maską dzieje się cała magia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Honda CR-V
Nowa Honda CR-V (Fot. Honda, Fot: Honda)
d3sbeyr

Honda bardzo odważnie podchodzi do projektowania swoich samochodów. Pierwsze zdjęcia nowej wersji modelu CR-V zdradzają, że SUV ma jeszcze więcej ostrych linii. Zmieniono przód, tył i boki karoserii, ale popularny model nie stracił swojego charakteru.

Honda CR-V 2018 Fot. Honda
Honda CR-V 2018

Duży nacisk położono również na technologię dostępną w aucie. Z oferty zniknie diesel, a jego miejsce zajmie wersja hybrydowa. Prawdopodobnie inżynierowie musieli zareagować na informacje o tym, że wiele europejskich miast wprowadziło lub planuje wprowadzić zakaz wjazdu do centrum samochodom z silnikami Diesla.

Honda CR-V 2018 Fot. Honda
Honda CR-V 2018

Dwulitrowa jednostka i-VITEC ma współpracować z motorem elektrycznym. Napęd na koła będzie realizowany za pośrednictwem jednostopniowej przekładni. To oznacza rezygnację z manualnej skrzyni biegów w wersji dwusilnikowej. Dla klientów ceniących bardziej tradycyjne rozwiązania dostępny będzie silnik 1,5 VTEC, który można będzie zamówić z manualną skrzynią lub przekładnią CVT.

Honda CR-V 2018 Fot. Honda
Honda CR-V 2018

Na razie żadne dane dotyczące osiągów czy zużycia paliwa nie są jeszcze znane. Auto ma pojawić się na ryku w pierwszym kwartale 2018 r.

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr