Trwa ładowanie...
d34fu54

Harley-Davidson Street 750 zaprezentowany w Warszawie

Share
Harley-Davidson Street 750 zaprezentowany w Warszawie
Źródło: zdjęcie producenta
d34fu54

W warszawskim klubie BĄTĄ, przyjaciele Jacka Daniela, bez którego dzisiaj nie byłoby słynnego whiskey, wznieśli toast za założyciela destylarni w Lynchburgu. Dodatkową atrakcją wieczoru była oficjalna premiera nowego modelu Harley-Davidson Street 750.

Nowy model amerykańskiej marki został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach motocyklistów w miastach. Jego zwrotność, wyjątkowy styl Dark Custom oraz znakomite przyspieszenie, pozwalają z klasą pokonywać metropolie.

- To najnowszy motocykl w naszej kolekcji Dark Custom, dzięki której Harley-Davidson stał się najczęściej wybieraną marką przez młodych motocyklistów w USA w ciągu ostatnich pięciu lat - powiedział Matt Levatich, prezes i dyrektor wykonawczy firmy Harley-Davidson Motor Company. - Nowy model Street 750 powstał po przeanalizowaniu tysięcy opinii młodych motocyklistów z miast całego świata. Zostały one wykorzystane podczas projektowania charakteru i właściwości motocykla. To dowód na to, że uwzględnianie potrzeb klientów jest głównym czynnikiem procesu rozwoju naszych produktów.

 (fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Przyjaciele Jacka mogą wygrać jeden z trzech takich motocykli w konkursie konsumenckim, trwającym na profilu marki Jack Daniel’s Polska na Facebooku. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie w dowolnej technice cyfrowej zadania, którego temat brzmi: Pokaż w kreatywny sposób czym dla Ciebie jest niezależność i wygraj jeden z trzech motocykli Harley-Davidson Street 750.

Szukasz motocykla w atrakcyjnej cenie? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d34fu54

Podziel się opinią

Share
d34fu54
d34fu54
Więcej tematów