Filip Chajzer zrobił to ponownie! Bezinteresownie uszczęśliwił starszą motocyklistkę

Ulubiony polski celebryta ponownie zaskoczył swoich fanów. Filip Chajzer w podwarszawskim Nieporęcie zorganizował spontaniczny zlot motocykli. Wszystko po to, by ucieszyć nieznaną mu, starszą motocyklistkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer na spontanicznym zlocie motocykli z panią Wandzią
Filip Chajzer na spontanicznym zlocie motocykli z panią Wandzią (Facebook.com, Fot: Filip Chajzer)
WP

„Słuchajcie. Jest akcja. Szybka i spontaniczna (jak zawsze). Zgłosiła się do mnie pewna przesympatyczna kosmetyczka z Warszawy...” tymi słowami rozpoczynał się post na Facebooku. Jak się okazało, klientką kosmetyczki jest pani Wandzia, wielka fanka motocykli. Przez całe życie jeździła na jednośladach, ale z uwagi na swój wiek – ma 88 lat – i chęć opieki nad chorym mężem musiała odstawić dwa kółka.

WP

Dlatego dziennikarz we wtorek zabrał ją na crusing. Żeby uatrakcyjnić przejażdżkę, na spotkanie zaprosił wszystkich chętnych. Każdy, kto jeździ na motocyklu, mógł dołączyć do wydarzenia. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Nie udało się zebrać dokładnych danych, ale na udostępnionych zdjęciach widać setki motocyklistów.

Uczestnicy zlotu zaśpiewali „Sto lat” pani Wandzi, która również poprowadziła jeden z motocykli. Całość skomentowała słowami: "Znowu chce mi się żyć”, co jest idealnym podsumowaniem akcji.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP