Trwa ładowanie...
ycipk-of9m9t
filip chajzer

Filip Chajzer ma nowe auto - będzie jeździł skodą superb

Nietypowy kolor i wielki bagażnik - tym wyróżnia się nowe auto Filipa Chajzera. Gwiazdor wcale nie kupił przeraźliwie drogiego kombi marki premium. Filipa Chajzera na ulicach będzie można spotkać w... skodzie superb.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer w bagażniku Skody Superb z bezalkoholowym szampanem
Filip Chajzer w bagażniku Skody Superb z bezalkoholowym szampanem (Facebook.com, Fot: Filip Chajzer)
ycipk-of9m9t

Skoda Superb przeszła w tym roku facelifting. Pojawiły się nie tylko drobne poprawki stylistyczne, ale i nowe wersje, w tym uterenowiona Scout i wchodzący wkrótce na rynek PHEV (hybryda typu plug-in).

Filip Chajzer wybrał zwykłego, ale dobrze doposażonego superba w wersji kombi. Potężny bagażnik tej wersji nadwoziowej mieści 660 l, a po złożeniu oparć kanapy 1131 l.

Ceny Skody Superb Kombi po liftingu zaczynają się od 103 950 zł, jednak nietrudno zgadnąć, że wariant Filipa Chajzera jest znacznie bogatszy. Listwa na tylnych reflektorach wskazuje na wersję wyposażenia co najmniej Ambition. Jeśli przyjrzeć się dokładniej, widać emblemat na przednim nadkolu. Wskazuje to więc na dobrze wyposażoną wersję L&K. Wyróżnikiem auta jest też Zieleń Emerald. Co ciekawe, nie kosztuje dużo - 2700 zł.

ycipk-of9m9t

Najwięcej oczywiście trzeba zapłacić za to, co niewidoczne, czyli wszelkie dodatkowe systemy. Trudno więc szacować dokładnie cenę auta. Jednocześnie wątpliwe jest, żeby superb przekroczył znacząco próg 200 tys. zł. To model, który słynie z dużej przestrzeni i niezłego wyposażenia, oferowanego za rozsądne pieniądze, dzięki czemu może być alternatywą dla aut premium.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-of9m9t

ycipk-of9m9t
ycipk-of9m9t