Trwa ładowanie...
d378ham

Fiat Panda 4x4 Antartica rusza z Turynu do Soczi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fiat Panda 4x4 Antartica rusza z Turynu do Soczi
(Materiały prasowe)
d378ham

W ramach specjalnego projektu Fiat Panda 4x4 Atartica wyruszył w podróż z Mirafiori Motor Village w Turynie do Soczi - miasta, w którym niedługo rozpoczną się zimowe igrzyska olimpijskie.

Inicjatywa "Panda to Sochi" powstała ze współpracy Fiata, wydawnictwa Vice Media, Nokii, Nitro Snowboards i Beats by Dr.Dre. Na ceremonii inauguracji obecni byli członkowie Fiat Freestyle Team - snowboardzista Stefano Murani, rider BMX Stefan Lantschner oraz rider Markus Keller, który podczas podróży zamieniać się będzie z Dmitrijem Sartorem. Wraz z nimi będzie podróżować będzie redaktorka Vice Media, Gersin Livia Paya. Taka załoga wyruszy do Soczi.

Podczas podróży kolejne etapy kończyć się będą w 16 różnych miejscach Europy. Niektóre z nich są mało znane, a celem tego będzie uchwycenie najciekawszych aspektów odwiedzanych lokalnych kultur. Poza tym zespół fotografów i kamerzystów będzie uwieczniał sztuczki i ewolucje wykonywane przez załogę w charakterystycznych miejscach, jak np. zamek Drakuli w Transylwanii czy Schody Potiomkinowskie na Ukrainie.

d378ham

Uczestnicy do Rosji wyjadą Fiatem Panda 4x4 Antartica, którego napędza silnik benzynowy TwinAir Turbo 0,9 (85 KM). Jego znakiem rozpoznawczym jest dwukolorowe nadwozie - białe z czarnym dachem oraz szaro - pomarańczowe wnętrze.

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

d378ham

Podziel się opinią

Share

d378ham

d378ham