Trwa ładowanie...
d24nd4y

Ferrari 488 GTB na Gran Turismo Expo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ferrari 488 GTB na Gran Turismo Expo
(Materiały prasowe)
d24nd4y

Już 2 lipca startuje Gran Turismo Polonia, a dzień później pierwsza edycja Gran Turismo Expo – pierwszych targów samochodów i dóbr luksusowych. Na trzy dni przed imprezą organizatorzy uchylili rąbka długo skrywanej tajemnicy – podczas targów odbędzie się polska premiera Ferrari 488 GTB!

Gran Turismo Expo to całkowicie nowa jakość na rynku wystawienniczym w Polsce. Organizowane po raz pierwszy luksusowe targi samochodów i ekskluzywnych brandów zagoszczą na Torze Poznań w trakcie trwania Gran Turismo Polonia i od razu zaskoczą wszystkich odwiedzających rozmachem! Do tej pory organizatorzy trzymali w tajemnicy większość informacji na temat tego, jakie premierowe modele pojawią się na Expo. Jednak tuż przed imprezą udało nam się dowiedzieć, że po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli podziwiać absolutną nowość świata motoryzacji jaką jest Ferrari 488 GTB.

– Samochód przyjechał do Polski w poniedziałek. Bardzo zależało nam, aby pokazać go w Polsce już w lipcu, podczas Gran Turismo Expo – mówi Karolina Szulęcka, marketing manager Ferrari Katowice.

d24nd4y

Auto rozpędza się do pierwszej setki w 3 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 330 km/h. Więcej o 488 GTB opowiedzą reprezentanci Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa, których odwiedzający spotkają w namiocie Expo 3 i 4 lipca.

Każdy, kto chciałby na własne oczy zobaczyć niezwykle smukłe Ferrari 488 GTB muszą się spieszyć, ponieważ pula biletów na imprezę prawie się wyczerpała. Ostatnie wejściówki będą w sprzedaży do piątku na stronie www.granturismoexpo.com. Biletów nie będzie można kupić na miejscu. Ferrari 488 GTE to może być jedną z najbardziej efektownych i najbardziej wyczekiwanych polskich premier na Gran Turismo Expo. Należy jednak pamiętać, że na odwiedzających czeka także masa innych atrakcji. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.granturismoexpo.com lub na facebooku targów www.facebook.pl/granturismoexpo.

Źródło: Gran Turismo

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d24nd4y

Podziel się opinią

Share

d24nd4y

d24nd4y