Trwa ładowanie...
holderName

Dziewczyna zatrzymała auto. Nie zamierzała zejść z drogi

W powiecie skarżyskim nocą kierowca BMW miał dość dziwną sytuację na drodze. Nie dość, że napotkał idącą środkiem dziewczynę, to ta go jeszcze zablokowała. Cel? Będziecie zaskoczeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyna zatrzymała auto. Nie zamierzała zejść z drogi
(Youtube.com, Fot: Mat kar)
holderName

Kierowca BMW, jadący nocą, dość wąską drogą, przeżył dziwne wydarzenie. Gdy mijał się z innym autem, zauważył dziewczynę, idącą środkiem, po linii oddzielającej pasy ruchu. Akcja wygląda jak w horrorach, gdy nagle przed światłami pojawia się zjawa. Jednak ciąg dalszy to już komedia.

Dziewczyna nie tylko nie zamierzała zejsć z jezdni, ale zablokowała nagrywającemu zdarzenie kierowcy drogę. Ten został zmuszony do zatrzymania pojazdu, ale to nie koniec. Dziewczyna od razu zaczęła szarpać logo jego auta. Najwyraźniej mocno jej zależało, bo aż odłożyła torebkę, by się mocniej zaprzeć. W końcu jej się nie udało, a gdy nadjechał inny pojazd, zabrała się za niego.

Ta niecodzienna sytuacja może wydawać się śmieszna, ale gdyby droga nie była dobrze oświetlona, kto wie, jak mogło się to skończyć. Najprawdopodobniej odurzona czymś dziewczyna skończyłaby pod kołami. Gdyby natomiast kierowca nie miał wideorejestratora, kto wie, jak długo trwała by sprawa.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów