Trwa ładowanie...
d37iis1
#dziejesienazywo: oszczędzanie podczas jazdy, lato zimą i najtańsza telefonia

#dziejesienazywo: oszczędzanie podczas jazdy, lato zimą i najtańsza telefonia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d37iis1

Mamy różne samochody. Jedni z nas cieszą się z brzmienia silników V8 w swoich limuzynach i SUV-ach, innym w zupełności wystarczają miejskie auta z motorami o pojemności 1 litra. Wszystkie pojazdy łączy pewna cecha i nie mamy na myśli czterech kół. Chodzi o to, że każdym autem można jeździć taniej, stosując pewne proste zasady. Mowa o eco drivingu, przez niektórych zwanym jazdą o kropelce. Na czym polega? Zapraszamy na #dziejesienazywo od godz. 18.00.

W drugiej części programu temat konsumencki z dziedziny turystyki. Zima za pasem, za oknami deszcz i chlapa. Niektórzy chcą właśnie w tym czasie wygrzać się w ciepłych krajach. Jakie oferty powinni wybrać, jak zorganizować swój wyjazd? Pomogą im w tym nasi eksperci.

Wreszcie na koniec temat dotyczący telefonów. Ma go już właściwie każdy z nas. Ale niewielu z ręką na sercu jest w stanie powiedzieć, że wybrało najlepszą ofertę. Bo jest ich całe mnóstwo. Czy na pewno są nam potrzebne pakiety? Czy "wszystko za darmo" rzeczywiście oznacza za darmo? Odpowiadamy na pytania i doradzamy, jak zaoszczędzić na rozmowach, esemesach i internecie w smartfonach.

d37iis1

Podziel się opinią

Share
d37iis1
d37iis1