Trwa ładowanie...
d19ge3u

Dwie ekskluzywne wersje specjalne BMW serii 7

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na bazie BMW serii 7 powstały dwie luksusowe edycje specjalne tego samochodu - Solitarie oraz Master Class. Pierwsza jest limitowana do sześciu egzemplarzy, zaś druga - tylko do jednego
Na bazie BMW serii 7 powstały dwie luksusowe edycje specjalne tego samochodu - Solitarie oraz Master Class. Pierwsza jest limitowana do sześciu egzemplarzy, zaś druga - tylko do jednego (zdjęcie producenta)
d19ge3u

Na bazie BMW serii 7 powstały dwie luksusowe edycje specjalne tego samochodu - Solitarie oraz Master Class. Pierwsza jest limitowana do sześciu egzemplarzy, zaś druga - tylko do jednego.

Stworzeniem aut zajęła się manufaktura BMW Individual, współpracująca z rzemieślnikami zegarmistrzostwa czy złotnictwa. Oba modele pokryto specjalnym lakierem, który na ostatnich warstwach posiada drobinki szkła, co ma dać efekt połysku o dużej głębi. Na słupku C znalazł się chromowany znaczek z nazwą odpowiedniej edycji, zaś na klapie bagażnika - listwa.

We wnętrzu dominuje kolor truflowy - taką barwę mają m. in. siedzenia pokryte skórą Merino oraz podsufitka z alcantary. Na liście ekskluzywnych dodatków znajdują się dywaniki ze skóry jagnięcej, skórzane pojemniki na chusteczki higieniczne w drzwiach tylnych, poduszki, barek z kieliszkami do szampana i lodówka. Na życzenie w listwach wewnętrznych deski rozdzielczej i drzwi będą osadzone diamenty.

d19ge3u

Oba BMW napędza silnik benzynowy V8 TwinPower Turbo (450 KM, 650 Nm), który zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4,7 s. Średnie spalanie wynosi 8 l/100 km, zaś prędkość maksymalna została ograniczona do 250 km/h. Auta wyposażono w napęd na cztery koła xDrive.

Źródło: BMW

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

ll

d19ge3u

Podziel się opinią

Share

d19ge3u

d19ge3u