Trwa ładowanie...
d2m0rnd
d2m0rnd

Duże szczęście i jeszcze większe umiejętności motocyklisty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2m0rnd

Wielkim szczęściem oraz iście cyrkowymi umiejętnościami akrobacji może poszczycić się motocyklista, który przeżył niecodzienny wypadek.

Na nagraniu widzimy, jak kolumna pojazdów jedzie prawym pasem drogi. W pewnym momencie jeden z kierowców rozpoczyna manewr zmiany pasa. Niestety - nie zauważył, że wcześniej takie same zamiary miał jadący za nim z dużą prędkością motocyklista.

Prowadzący jednoślad z impetem uderzył w tył samochodu, co spowodowało wyrzucenie go do góry. Po wykonaniu salta motocyklista znalazł na dachu auta. Co więcej - ustał to lądowanie! Niebywałe umiejętności i wiele szczęścia spowodowały, że w tym wypadku ucierpiał jedynie sprzęt.

d2m0rnd

Nagranie pokazuje jak niebezpieczne mogą być wypadki z udziałem motocyklistów. W tym przypadku można mówić o wspólnej winie trzech kierowców. Z jednej strony kierujący autem, które widzimy na filmie nie upewnił się, że zbliża się do niego motocyklista. Jednak jadący jednośladem nie powinien wyprzedzać z prawej strony, a dodatkowo wygląda na to, że podróżował z nadmierną prędkością. Nie bez winy jest też kierujący autem, w którym zamontowana była kamera, gdyż blokował lewy pas.

ll/sj, moto.wp.pl

Kamery monitorujące. Kliknij i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d2m0rnd

Podziel się opinią

Share

d2m0rnd

d2m0rnd