Trwa ładowanie...
dl6p82u

Drugi sezon "The Grand Tour" w październiku

Clarkson, Hammond i May cały czas nie przerywają pracy nad swoim nowym programem. Drugi sezon "The Grand Tour" rozpocznie się już w październiku, czyli szybciej, niż można się było spodziewać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi sezon "The Grand Tour" w październiku
(PAP, Fot: PA/Brian Lawless)
dl6p82u

Prowadzący znani z programu "Top Gear" teraz tworzą show dla amerykańskiego Amazonu. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu nowej produkcji zadebiutował 18 listopada 2016 r., a ostatni można oglądać od 3 lutego 2017 r. Wydawać by się mogło, że kolejne 13 odcinków zobaczymy w analogicznym okresie tego roku, ale już wiadomo, że fani trójki brytyjskich prezenterów będą czekali o miesiąc krócej.

James May w rozmowie radiowej powiedział, że drugi sezon "The Grand Tour" rozpocznie się już w październiku. Niewiele jednak wiadomo o tym, co zobaczymy w programie.

Więcej odcinków niż za czasów "Top Geara" i bardziej napięty kalendarz oznaczają, że Clarkson, Hammond i May musieli zabrać się do pracy nad nowym sezonem zaraz po zakończeniu poprzedniego. Jak wyjaśnił May, "jest to całkiem kosztowny program", "dużo podróżujemy, mamy dużą ekipę i mnóstwo sprzętu". Ne wyjawił on jednak żadnych informacji dotyczących tego, gdzie i jakimi samochodami będą jeździć.

dl6p82u

Ekipa została przyłapana w chorwackim Zadarze, gdzie prezenterzy poruszali się Arielem Nomadem i Audi TT RS. Oprócz tego wiadomo o materiale przygotowywanym w Mozambiku podczas nagrywania którego Richard Hammond miał wypadek na motocyklu. Choć, jak relacjonują świadkowie, całe zdarzenie wyglądało poważne, a do szpitala było daleko, to na szczęście skończyło się na siniakach i obitej głowie. Sam Hammond nie zdradza szczegółów i zapowiada, że wszystko zobaczymy w programie.

    PAP
(PAP, Fot: PA/Danny Lawson)
dl6p82u

Podziel się opinią

Share
dl6p82u
dl6p82u
Więcej tematów