Trwa ładowanie...
d2e7anr

Dobry start Cruze'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobry start Cruze'a
d2e7anr

Debiutujący niedawno w niemieckich salonach dealerskich model Chevrolet Cruze nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony klientów. Do tej pory sprzedano już prawie tyle egzemplarzy, ile zakładał oficjalny importer na cały rok bieżący.

Podziel się

Debiutujący niedawno w niemieckich salonach dealerskich (16-17 maja) model Chevrolet Cruze nie może narzekać na brak zainteresowania klientów. Do tej pory wpłynęło tyle zamówień, że pokrywają one nawet w 80% plan, który zakładał oficjalny importer na cały rok bieżący (1 000 sztuk).

d2e7anr

Przypomnijmy, że w ciągu pierwszych czterech miesięcy bieżącego roku zarejestrowano na rynku niemieckim prawie 10,5 tys. nowych samochodów marki Chevrolet, co w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej oznacza wzrost o ponad 40%.

Dobrze zorientowane źródła twierdzą, że w przyszłym roku gama Chevroleta Cruze może wzbogacić się o nową wersję nadwoziową, którą będzie pięciodrzwiowy hatchback.

Również i w polskiej sieci dealerskiej Dni Otwarte poświęcone Chevroletowi Cruze zorganizowano w dniach 16-17 maja. Jakie cechy tego modelu podobają się klientom nad Wisłą? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do znanej firmy dealerskiej Serwis Haller.

- Chevrolet Cruze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - mówi Józef Haller z firmy Serwis Haller. - Co ciekawe, coraz więcej młodych ludzi pyta o Cruze'a, co świadczyć może o zmianie wizerunku, jaki dla marki Chevrolet przyniósł nowy model. Samochód postrzegany jest jako nowoczesny i rodzinny. Klienci chwalą nową atrakcyjną stylistykę, zarówno nadwozia, jak i wnętrza oraz nowe jednostki napędowe i bogate wyposażenie.

d2e7anr

- Cruze cieszy się duża popularnością w ilości odbywanych jazd próbnych, po których klienci są pełni pozytywnych wrażeń - dodaje Józef Haller. - Dziennie wykonujemy ich do kilkunastu, co znajduje swoje odzwierciedlenie w sprzedaży tych aut. Dotychczas większość zdecydowała się na zakup modelu z silnikiem benzynowym 1.6 16V 113 KM w środkowym poziomie wyposażenia, czyli LS.

Źródło: Rafał Żaglewski, Samar.pl

d2e7anr

Podziel się opinią

Share

d2e7anr

d2e7anr