Trwa ładowanie...

Dobry, bo tani. Chiński rejestrator na polskiego pirata

Share
Dobry, bo tani. Chiński rejestrator na polskiego pirata
Źródło: Materiały prasowe
dtxkl45

*Używanie wideorejestratorów staje się coraz bardziej powszechne, a urządzenie, które dawniej było popularne głównie wśród zawodowych kierowców, teraz zyskuje coraz większą sympatię u zwykłych posiadaczy czterech kółek. Firma Peiying wprowadziła do oferty dwa nowe modele rejestratorów – PY0016 oraz PY0017. *

Rejestrator samochodowy PY0016 z serii Exclusive to najbardziej zaawansowane urządzenie marki. Jego zaletą jest szerokokątny obiektyw klasy A+ 170º. Model ten umożliwia rejestrowanie trasy w rozdzielczości FullHD 1080P (30fps) lub HD 720P(60fps) oraz wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu 12Mpix. Dzięki zastosowanej technologii rejestrator PY0016 można wykorzystać także jako kamerę internetową. Zapisany na karcie microSD o pojemności do 32GB materiał można odtworzyć w doskonałej jakości na ekranie TFT-LCD o przekątnej 2,7'' i rozdzielczości 960x240.

Funkcjonalność urządzenia zwiększa zastosowanie G-sensora, który zapisuje nagranie w momencie kolizji lub wypadku – pełniąc tym samym rolę czarnej skrzynki bądź też automatycznie włącza nagrywanie w przypadku uderzenia, gdy samochód stoi na parkingu. Nowy rejestrator samochodowy Peiying wyposażony został także w opcję wykrywania ruchu, dzięki której przechodzi w stan czuwania, gdy obraz pozostaje bez zmian, np. podczas postoju na parkingu i ponownie uruchamia się w momencie wykrycia ruchu.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

PY0017 jest pierwszym rejestratorem w ofercie marki wyposażonym w 3-calowy ekran dotykowy. Urządzenie umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080P. Rejestrator Peiying świetnie sprawdza się podczas długich podróży - daje możliwość sekwencyjnego zapisywania nagranego materiału lub ciągłej rejestracji obrazu na kartach microSD o pojemności do 32GB.

dtxkl45

Podobnie jak PY0016, rejestrator ten posiada G-sensor, który umożliwia automatyczny zapis nagrania w przypadku przykrego zdarzenia drogowego. Dodatkowym wsparciem dla kierowcy jest też umieszczony z boku obudowy specjalny przycisk nagrywania awaryjnego, dzięki któremu za pomocą szybkiego kliknięcia można zapisać aktualnie nagrywany materiał, zabezpieczając go przed nadpisaniem.

Obydwa urządzenia posiadają wbudowany mikrofon i głośnik, pozwalające na rejestrację i odtwarzanie nagrań z dźwiękiem, a wyjście HDMI umożliwia odtwarzanie ich na telewizorze lub komputerze. Dzięki dołączonemu uchwytowi można w łatwy sposób przymocować urządzenia do szyby. W obu zestawach znajduję się dodatkowo kabel USB oraz ładowarka samochodowa.

Sugerowana cena detaliczna: PY0016 - 349 zł, PY0017 – 259 zł.

dtxkl45

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtxkl45
dtxkl45
Więcej tematów