Trwa ładowanie...
d2xzpvz

Diverse NIGHT of the JUMPs: Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diverse NIGHT of the JUMPs: Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym
(Materiały prasowe)
d2xzpvz

22 stycznia odbyła się konferencja prasowa przed polską rundą Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie. Byli na niej obecni nie tylko reprezentanci Polski na Mistrzostwa ale też gość specjalny - Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka.

Podczas marcowych zawodów w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu zobaczymy dwóch Polaków startujących w rozgrywkach. Akcją specjalną będzie natomiast wspólny skok Zawadzkiej i Norwega Stiana Pedersena z rampy na skuterze śnieżnym. Miss Polonia 2011 wjechała na konferencję właśnie na takim pojeździe. Przyznała, że gdy tylko usłyszała propozycję to odpowiedziała "tak". Dochód z tej akcji specjalnej będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Pedersen poza skokiem z Zawadzką po raz pierwszy w Polsce "wykręci" też Tandem Backflipa na skuterze śnieżnym. Na konferencji reprezentant Polski na zawody w Ergo Arenie, Artur Puzio, dał pokaz mini Flipów. Trenuje on aktualnie do basenu z gąbkami aby niedługo jechać do Hiszpanii, gdzie wszystkie przećwiczone tricki zamierza lądować już na ziemię. Drugi Polak, Marcin Łukaszczyk, przechodzi nadal rehabilitację po kontuzji, której doznał na koniec zeszłego roku. On również niebawem wybiera się na Półwysep Iberyjski celem przypomnienia wszystkich tricków, które posiada w swoim arsenale.

 (fot. Materiały prasowe)

Na konferencji nie zabrakło młodych adeptów jazdy na motocyklach crossowych - Olafa Włodarczaka (7 lat) i Bartka Popielnickiego (8 lat), którzy brali udział w NIGHT of the JUMPs w latach wcześniejszych prezentując się z Cobra Moto i Mx Racing Team by Kowalski. Nie inaczej będzie w marcu - polska publiczność będzie miała ponownie okazję kibicować najmłodszym zawodnikom.

Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie. Można je zakupić w salonach Empik oraz w serwisie internetowym Eventim.

Źródło: Sportainment

ll/moto.wp.pl

d2xzpvz

Podziel się opinią

Share

d2xzpvz

d2xzpvz