Trwa ładowanie...
d1dr550

Dakar na Stadionie Narodowym – znamy datę VERVA Street Racing 2014!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dakar na Stadionie Narodowym – znamy datę VERVA Street Racing 2014!
(D. Kramski/LIVE)
d1dr550

Już 20 września 2014 r. odbędzie się piąta edycja największego festiwalu motoryzacyjnego w tej części Europy, czyli VERVA Street Racing. Płyta boiska Stadionu Narodowego zamieni się w pustynne wydmy, które utworzą wymagający tor rajdowy dla czołówki kierowców z Polski i ze świata. Rywalizacji sportowej będzie towarzyszył występ światowej gwiazdy muzycznej! Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 12 czerwca 2014 r.

VERVA Street Racing to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez motoryzacyjnych, których nie można przegapić. Po trzech latach wyścigów ulicznych oraz ubiegłorocznej edycji specjalnej z udziałem słynnych twórców programu Top Gear, przyszedł czas na zmagania rajdowe. Tor wybudowany na płycie boiska Stadionu Narodowego w całości zostanie pokryty ziemią oraz wyposażony w skocznię i inne elementy dodatkowe, które uatrakcyjnią rywalizację.

– Przyzwyczailiśmy fanów motosportu, że każda kolejna edycja VERVA Street Racing podnosi poprzeczkę ustanowioną w roku poprzednim – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. – Tak będzie i tym razem, kiedy Stadion Narodowy zamieni się w pustynny odcinek specjalny rodem z najbardziej wymagającego rajdu świata, a przed polską publicznością zaprezentuje się światowa czołówka kierowców.

d1dr550

W tegorocznej edycji zobaczymy polską czołówkę kierowców rajdowych, w tym Adama Małysza, Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego, reprezentujących barwy ORLEN Team. Nie zabraknie gwiazd światowego motosportu, których nazwiska zostaną podane już wkrótce. Rywalizacja na arenie tradycyjnie zostanie poprzedzona częścią rozbiegową Pit Party, dającą jedyną w swoim rodzaju możliwość obejrzenia z bliska samochodów, spotkania kierowców, zebrania autografów i zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. To nie koniec niespodzianek – show zakończy się spektakularnym wyścigiem, w którym do mety dojadą tylko najtwardsi. To będzie pierwsza odsłona formatu Destruction Race w Polsce.

 (fot. R. Wielgus/LIVE)

Muzyka i szybkie, sportowe samochody to idealna para. Nowością w programie VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym będzie występ światowej gwiazdy muzyki. Już wkrótce dowiemy się, w rytm muzyki którego artysty obejrzymy spektakularne rajdowe zmagania.

Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym rozpocznie się 12 czerwca za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl.

d1dr550

Podziel się opinią

Share

d1dr550

d1dr550