Trwa ładowanie...
ycipk-3aqtrv

Dacia Sandero po kuracji odmładzającej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dacia Sandero po kuracji odmładzającej
(zdjęcie producenta)
ycipk-3aqtrv

Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu (29.09 - 16.10) Dacia zaprezentuje trzy premiery - odmłodzone Logan MCV, Sandero i Sandero Stepway. Zmieniono przede wszystkim wygląd aut, starając się dopasować go do wymagań klientów marki.

Styliści marki Dacia zajęli się przeprojektowaniem nadwozi tych modeli, modernizując "rysy" ich przodów. Auta mają mieć teraz nowocześniejszy charakter, podkreślając ich funkcjonalność i praktyczność.

Przednie lampy wykonane są w technologii LED, co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo, ale ma także wpływ na styl pojazdów. Przeprojektowano również wnętrza wszystkich tych modeli, poprawiając funkcjonalność i ergonomię, ale także jakość użytych materiałów.

ycipk-3aqtrv

Zmiany zaszły też pod maskami tych samochodów, ale detale o nowych jednostkach napędowych jeszcze nie są przez producenta ujawnione. Sandero i Logan MCV to jedne z popularniejszych, nowych aut kupowanych przez klientów indywidualnych na naszym rynku. Ceny pierwszego rozpoczynają się od 29 900 zł, a drugiego od 33 900 zł. Do napędu wykorzystywane są silniki Renault (właściciela marki), zarówno benzynowe jak i wysokoprężne, o mocach od 73 do 90 KM.
BC

Ministerstwo Podróży poleca: BlaBlaCar najlepszym sposobem na tanią podróż!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3aqtrv

ycipk-3aqtrv
ycipk-3aqtrv