Trwa ładowanie...
20-04-2009 19:18

Czy Insignia oznacza koniec Vectry?

Czy Insignia oznacza koniec Vectry?
dx6ja5q
dx6ja5q

Nowy samochód klasy średniej Opla to obietnica radykalnego skoku naprzód. Jego rodzina, która zadebiutuje podczas międzynarodowego salonu samochodowego w Londynie w lipcu 2008 roku, wyznacza nowe standardy technologii i designu dla marki Opel i innych. Rozpoczynając działania, Opel ogłosił dziś nazwę nowego modelu: Insignia. Nowa Insignia będzie produkowana w zakładach Opla w Rüsselsheim, jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie.

„_ Dynamiczne osiągi to jedna z podstawowych cech marki Opel. W nowej Insignia widać to w zaawansowanej technologii napędu, bezpieczeństwie aktywnym i interfejsie kierowca-samochód. Poziom komfortu i przyjaznego dla środowiska charakteru modelu Insignia nie ma sobie równych nawet wśród znacznie droższych konkurentów _" - mówi Alain Visser, Dyrektor ds. Marketingu w General Motors Europe. Dzięki modelowi Insignia Opel kontynuuje swoją strategię udostępniania klientom nowoczesnych technologii za przystępną cenę.

Jeśli chodzi o design nowego samochodu, Visser podpowiada: „_ Wystarczy jedno uważne spojrzenie na nasz przełomowy model koncepcyjny GTC, aby domyślić się, jak fascynujący będzie nowy język stylistyki Opla _".

dx6ja5q

Dziedzictwo modeli średniej klasy Opla sięga korzeniami do lat siedemdziesiątych, kiedy na rynku pojawiła się Ascona. Jej trzy generacje znalazły w sumie 4,4 miliona nabywców. W 1988 roku zastąpiła ją Vectra. I ona doczekała się trzech generacji, a modele tej marki do dnia dzisiejszego zakupiło niemal 5,5 miliona klientów.

Światowa premiera nowego Opla klasy średniej będzie miała miejsce w lipcu 2008.

dx6ja5q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx6ja5q
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj