Trwa ładowanie...
d46u5t9
d46u5t9

Części Audi, Skody i VW dotrą tego samego dnia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d46u5t9

Audi, Skoda i Volkswagen rozpoczynają pilotażowy program dostaw części tego samego dnia przeznaczony dla zakładów dealerskich.

W jego ramach podzespoły zamówione w dni robocze od poniedziałku do piątku w centralnym magazynie w Poznaniu do godziny 10:30, zostaną dostarczone jeszcze tego samego dnia do godziny 16:00 do Wrocławia. Jest to pionierska usługa na rynku polskim.

Obecnie zamówienia złożone do godziny 18:00 dnia poprzedniego są realizowane do godziny 8:00 dnia następnego, w tym w soboty. Nowa usługa ma na celu polepszenie poziomu obsługi klientów. - Skorzystanie z Same Day Delivery daje możliwość zakładom dealerskim obniżenia stanów magazynowych ze względu na szybszy dostęp do części z magazynu centralnego. Większa dostępność podzespołów pozwoli warsztatom lepiej zaplanować pracę i szybciej naprawiać samochody - mówi Stanislav Pekar z VW Group Polska.

W specjalnej ankiecie wśród dealerów większość z nich wykazała zainteresowanie skorzystaniem z usługi. Pilotaż obejmie zakłady we Wrocławiu i potrwa około roku.

ll/sj

Tysiące samochodowych części zamiennych najwyższej jakości. Sprawdź oferty!

d46u5t9

Podziel się opinią

Share

d46u5t9

d46u5t9