Trwa ładowanie...
d3sbeyr

Ciągle rozlewasz napoje w aucie? Jest sposób aby temu zapobiec

Standardowe uchwyty na napoje montowane w autach często nie spełniają najlepiej swojej funkcji. Z tą myślą powstały uniwersalne podstawki, które solidnie utrzymują butelki, kubki i inne naczynia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozlewanie napojów potrafi być irytujące
Rozlewanie napojów potrafi być irytujące (Shutterstock.com)
d3sbeyr

Rozlany napój pełen cukru, taki jak kola to zmora każdego kierowcy. Ciężko doprać po nim fotel, tapicerkę a także własne ubrania. Jeśli często zdarza ci się taka sytuacja, to koniecznie wypróbuj jednego z tych uchwytów.

Jeśli potrzebujesz trochę elegancji w swoim samochodzie, nie lubisz tandetnego plastiku, który wygląda co najmniej kiepsko, to mamy coś dla ciebie. Skórzany uchwyt prezentuje się naprawdę dobrze i mocno trzyma umieszczone w nim butelki czy puszki.

Niektóre z produktów nadają się także na uchywyt na telefon. To świetne rozwiązanie, jeśli nie chcesz mieć za dużo naćkane w swoim aucie. Raz mocujesz telefon, raz napój.

Uchwyty produkuje się z wytrzymałego i wyginającego się tworzywa sztucznego. To wszystko z myślą o ewentualnych uszkodzeniach. Po prostu nie pękną od przypadkowego uderzenia w nie, a jedynie się wygną. Pozwala to też na mocniejsze umocowanie napojów, przez co możesz czuć się pewny, że nic się nie rozleje.

Uchwyty montuje się niezwykle szybko i łatwo. Dzięki temu nie musisz ich wiecznie trzymać na wierzchu, możesz je ukryć w schowku i używać tylko wtedy, gdy potrzebujesz.

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr