Trwa ładowanie...
dthk0gs

Chcesz pojeździć Porsche? Nic prostszego, wystarczy że...

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chcesz pojeździć Porsche? Nic prostszego, wystarczy że...
(Materiały prasowe)
dthk0gs

W ramach pilotażowego projektu o nazwie „Porsche Drive” potencjalni klienci i fani Porsche mogą teraz wypożyczać sportowe samochody z obecnej oferty producenta w jego siedzibie w Zuffenhausen. To unikalna okazja, by w swobodnych warunkach zasmakować przyjemności z jazdy dowolnym modelem Porsche – przez godzinę, przez weekend, a nawet przez cały tydzień. Rezerwacja, odbiór i zwrot pojazdów odbywa się w Muzeum Porsche.

Dzięki ofercie „Porsche Drive” marka Porsche otwiera się na większą rzeszę potencjalnych nabywców. Fani z całego świata bardzo pozytywnie oceniają nowy projekt – wielu z nich właśnie w ten sposób może spełnić marzenie o poprowadzeniu sportowego samochodu Porsche. Do wyboru są auta z całej gamy producenta. Ceny wynajmu rozpoczynają się od 69 euro za godzinną przejażdżkę modelami Boxster, Cayman lub Macan. Podróż „911” kosztuje od 99 euro. Pierwsze 100 kilometrów i mocna dawka adrenaliny – gratis.

Przedstawiciela "Porsche Drive" można spotkać w holu Muzeum Porsche. Rezerwacja aut odbywa się w czasie pracy obiektu – od wtorku do niedzieli, w godzinach od 9 do 18. Ich zwrot możliwy jest również w poniedziałki, w godzinach od 7 do 12.30. Więcej informacji na temat warunków wynajmu udzielają przedstawiciele „Porsche Drive”: osobiście, telefonicznie, pod numerem +49 (0) 711 911 27 911, lub za pośrednictwem poczty e-mail (adres kontaktowy: info@porsche-drive.de).

MAK/moto.wp.pl

Duży wybór samochodów w atrakcyjnych cenach. Wybierz auto swoich marzeń!

dthk0gs

Podziel się opinią

Share

dthk0gs

dthk0gs