Qaqwqwrqw

Ceny paliw w sierpniu. LPG zauważalnie tanieje

Choć okres wakacyjno-urlopowy zazwyczaj wiąże się z sezonowymi podwyżkami cen paliw, w pierwszym tygodniu sierpnia sytuacja wyglądała stabilnie. Przynajmniej dla tankujących benzynę oraz olej napędowy. Szczególne powody do zadowolenia mają natomiast właściciele aut zasilanych LPG.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paliwo
Paliwo (East News, Fot: eastnews)
Qaqwqwrqw

Jak donosi e-petrol, średnia cena gazu w tej chwili oscyluje w granicach 2 zł. Są jednak miejsca w Polsce, gdzie można go zatankować jeszcze taniej. W przypadku benzyny 95 sytuacja wygląda nieco gorzej. W stosunku do końcówki lipca paliwo to podrożało o 1 grosz i kosztuje średnio 5,17 zł.

O grosz zmieniła się także cena oleju napędowego, choć ten z kolei potaniał. Na stacjach w Polsce trzeba za niego zapłacić przeciętnie 5,07 zł. Najniższe ceny paliw utrzymują się w województwie śląskim – 5,07 za benzynę 95 oraz równe 5 zł za ON. Najtańszy autogaz znajdziemy natomiast w województwie świętokrzyskim – *1,87 zł za litr. *

Na drugim końcu skali jest Opolszczyzna i Podlasie z ceną benzyny 95 na poziomie 5,21 zł, Warmia i Mazury, gdzie ON kosztuje 5,13 zł oraz Mazowsze, gdzie za LPG zapłacimy 2,13 zł.

Qaqwqwrqw
Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw