Trwa ładowanie...
d2i0out

Carlex Design: Ford F-150 w polskim wydaniu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carlex Design: Ford F-150 w polskim wydaniu
(materiały prasowe)
d2i0out

Wprowadzenie przepisów, umożliwiających odzyskanie podatku VAT za zakup samochodu firmowego od pick-upów zrobiło w Polski chłonny rynek na takie pojazdy. Oczywiście nie wszystkie tego typu pojazdy wykonują ciężką pracę. Niektóre zastępują reprezentacyjną limuzynę. By jednak było to możliwe, potrzebne są nie tylko imponujące gabaryty, ale też luksusowe wnętrze. O ostatni z wymienionych aspektów w przypadku tego Forda F-150 zadbała nasza rodzima firma.

Carlex Design to śląska firma, zajmująca się przerabianiem wnętrz samochodowych. Polacy dobierają odpowiednie materiały i kolory, a następnie zmieniają auto nie do poznania. Tak właśnie stało się z Fordem F-150. Jeden z najpopularniejszych samochodów w USA nad Wisłą jest rzadkością. Jego właściciel ma więc pewność, że każda przejażdżka przyciągnie wzrok niejednego przechodnia i innego użytkownika drogi.

Właściciel takiego samochodu chce jednak czuć się wyjątkowo także po zajęciu miejsca w kabinie pasażerskiej. Niestety, tu Amerykanie raczej poskąpili elegancji i prestiżu. Niezbyt wysokiej jakości plastiki na boczkach drzwi i desce rozdzielczej pokryto brązową skórą. Brązowo-szare są fotele, na których skóra łączy się z alcantarą. Na środkowym panelu deski rozdzielczej i podłokietniku znajdziemy dodatkowo drewno.

d2i0out

Tak przygotowany Ford F-150 pod względem komfortu jazdy może rywalizować z niejedną limuzyną.

(fot. materiały prasowe)

tb, moto.wp.pl

Duży wybór opon w atrakcyjnych cenach. Darmowa dostawa. Sprawdź oferty!

d2i0out

Podziel się opinią

Share

d2i0out

d2i0out