Qaqwqwrqw

Cabrio Poland 2016 - pierwszy taki zlot w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
zlot cabrio 2016
zlot cabrio 2016 (cabriopoland.com)
Qaqwqwrqw

W pierwszy weekend sierpnia w Gnieźnie odbędzie się najważniejsza tego roku impreza dla fanów kabrioletów - I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016.

To doskonała okazją do integracji z miłośnikami motoryzacji z całej Europy. Któż z nas nie marzy o przejażdżce kabrioletem w wakacyjny dzień? Organizatorzy zapowiadają, że za sprawą niezapomnianych atrakcji event, któremu przyświeca hasło: Cabrio let me be free!, na stałe wpisze się do kalendarza imprez motoryzacyjnych.

Pierwszego dnia wydarzenia zarejestrowane ekipy cabrio wezmą udział w Rajdzie „1050“ upamiętniającym chrzest Polski. Wieczorem zrelaksują się podczas seansu filmów o tematyce cabrio w kinie samochodowym. Z kolei drugiego dnia imprezy uczestnicy zapiszą się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa. Podejmą bowiem pierwszą na świecie próbę bicia rekordu w kategorii największej liczby kabrioletów zgromadzonych w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną opuszczone dachy. Przebieg wyzwania nadzorować będzie arbiter biura Rekordów Guinnessa, który wyda oficjalny werdykt.

Qaqwqwrqw

Udział w zlocie zapowiedzieli właściciele współczesnych, klasycznych oraz zabytkowych aut z całej Europy. Wśród już zgłoszonych aut jest m.in. Porsche 356 z 1958 r., Ford Mustang z 1966 r., czy Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red z 1973 r. A to tylko namiastka tego, co będzie można zobaczyć podczas zlotu w Wielkopolsce.

Imprezie Cabrio Poland 2016 towarzyszyć będzie Festiwal Food Trucków, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Spośród pozostałych atrakcji święta kabrioletów wymienić można Strefę Expo, czy możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym modelem auta z otwartym dachem marki Mercedes. Nie zabraknie też konkursu filmowego pod hasłem „Otwarci na świat”, w którym ocenie podlegać będą sporty prezentujące kabriolety autorstwa uczestników wydarzenia.

plakat zlotu (fot. cabriopoland.com)
Podziel się

Międzynarodowy charakter imprezy wskazuje na przełamywanie granic i atrakcyjność Polski jako regionu interesującego pod względem kulturowym, krajobrazowym, a także rozrywkowym. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydent Miasta Gniezna. Wśród sponsorów imprezy znajduje się: GOSiR, DrinkFood, Drukarnia Majorczyk, Browar Baba Jaga, CEDC, Komodo Energy Drink, Duda-Cars, Cabrio Pietryga i motoGET. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie zlotu: www.cabriopoland.com Imprezie patronuje portal WP.pl.

Qaqwqwrqw
Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw