Trwa ładowanie...
ycipk-cvgsq4

Były projektant Lamborghini w Hyundaiu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były projektant Lamborghini w Hyundaiu?
(YouTube)
ycipk-cvgsq4

Były projektant m.in. Volkswagena i Lamborghini ma dołączyć do zespołu stylistów Hyundaia. Byłby to kolejny głośny „transfer” Koreańczyków po zatrudnieniu Petera Schreyera.

Luc Donckerwolke na początku czerwca 2015 r. opuścił posadę dyrektora stylistów Bentleya. Media spekulują, że nie pozostanie długo bez pracy. Miałby on dołączyć do Schreyera i być odpowiedzialnym za stylistykę aut koreańskich marek – Hyundaia oraz Kii. Na razie brakuje potwierdzenia takiego ruchu. - Nie komentujemy pogłosek dotyczących zmian personalnych - powiedział rzecznik prasowy Hyundai Motor, Jim Trainor.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Nieoficjalnie mówi się, że wysokie notowania Donckerwole'a w Korei są zasługą przede wszystkim jego długiej kariery w markach Volkswagena, która rozpoczęła się w 1992 r. Pracował on też dla Lamborghini, tworząc takie modele jak Diablo VT 6,0 (2001 r.) Murcielago (2002 r.) i Gallardo (2004 r.). W 2012 r. został szefem designerów Bentleya.

ycipk-cvgsq4

Początkowo Donckerwolke miałby pracować pod okiem Petera Schreyera. Jego miejsce miałby zająć za ok. 2 lata, gdy Schreyer przejdzie na emeryturę.

ll/moto.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-cvgsq4

ycipk-cvgsq4
ycipk-cvgsq4